Сміттєвий протест у Греції: Афіни завалено відходами

У розпал туристичного сезону в Греції протестують прибиральники сміття. На вулицях великих міст, зокрема і Афін, залишаються гори відходів, які за умов високих температур починають гнити, передає Європейська правда.

Профспілка вимагає від уряду виконання зобов’язань щодо забезпечення постійними робочими місцями працівників, які мають довготермінові контракти.

Суд вже оголосив про неконституційність планів уряду про продовження контрактів, а питання ще більше ускладнюється суворими бюджетними зобов’язаннями, що містяться у міжнародних угодах про фінансування Греції.

Уряд наголошує, що відмова робітників працювати може в даному випадку  становити загрозу для здоров’я населення країни.

Водночас мітингувальники відхилили компромісну пропозицію уряду та вирішили продовжити 11-денний протест. Таким чином, він триватиме принаймні до четверга.

Торговельна асоціація Афін закликала обидві сторони швидше дійти згоди, оскільки сміття на вулицях шкодить туристичному бізнесу – одній з найприбутковіших галузей для Греції.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Сміттєвий протест у Греції: Афіни завалено відходами