У Кабміні остаточно назвали розмір допомоги для багатодітних сімей

Кабінет міністрів прийняв рішення про запуск з 1 квітня механізму додаткових виплат для багатодітних сімей, які складуть 1 700 грн на місяць на кожну дитину, починаючи з третьої, до досягнення нею шестирічного віку, інформує Ukr.Media.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Як заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, таким чином уряд реалізує ініціативу президента Петра Порошенка про допомогу дітям у багатодітних сім’ях. За його словами, виплати будуть проводитися на кожну дитину віком до 6 років «з метою покращення матеріального стану, створення належних умов виховання».

«Кожна багатодітна сім’я отримає на третю, четверту, п’яту та наступних дітей до 6 років щомісячну допомогу в розмірі прожиткового мінімуму», – сказав Рева.

За його словами, з 1 квітня допомога на кожну дитину буде становити 1626 грн на місяць, з 1 липня – 1699 грн, з 1 грудня – 1779 грн.

Рева зазначив, що до кінця року на реалізацію цієї ініціативи потрібно буде направити 2,4 млрд грн.

У свою чергу, прем’єр-міністр Володимир Гройсман запропонував встановити з 1 квітня розмір допомоги на 1700 грн на кожну дитину і не міняти його до кінця року. Його пропозицію було підтримано.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

У Кабміні остаточно назвали розмір допомоги для багатодітних сімей