У Польщі оштрафували чоловіка, який зірвав український прапор у школі

У Польщі мешканця Вроцлава Кшиштофа Мадея оштрафували на 1000 злотих (майже 7 тис. грн) за те, що він зірвав у місцевій школі український прапор та вигукував “українці – вбивці”

Про це повідомляє Gazeta Wroclawska.

Зазначається, що торік Мадей прийшов у початкову школу, де навчаються діти різних національностей, для яких організовують національні свята. В той день у закладі проходив український день у рамках проекту “Толерантний європеєць”. У школі на стіні висіла газета з українськими кольорами, а у вікнах були вивішені прапори України.

У суді повідомили, що Мадей зірвав газету, кинув їх на стіл бібліотекарці та почав кричати, що “українці є вбивцями”. Адвокат обвинуваченого наголосила, що Мадей мав на увазі не всіх українців, а лише членів ОУН-УПА.

Зазначається, що під час розслідування Мадей говорив слідчим, що “українські націоналісти під час Волинської різні вбивали дітей і вчителів”. Також він додав, що цей захід в школі – “це пропагування антисемітизму і расизму по-українськи”.

Обвинувачений наголосив, що повторив би свій вчинок ще раз.

З рішенням суду Мадей не погоджується і планує його оскаржувати. Також повідомляє, що не визнає своєї вини у підбурювання до національної ворожнечі.

Джерело: Еспресо

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

У Польщі оштрафували чоловіка, який зірвав український прапор у школі