У Запорізькій області наpoдивася малюк-богатир вагою понад 7 кг (фото)

Хоча щаслива подія в родині жителів Запорізького району Запорізької області Олексія і Наталії Дядько сталася ще 3 січня, відомо про це стало тільки сьогодні, 11 січня.

У родині, де вже підростають сім доньок. Нарешті наpoдився довгоочікуваний синочок. І не просто великий малюк, а справжній богатир вагою 7 кілограмів 90 грамів, таку інформацію повідомив телеканал «Алекс».

І хоча медики, згідно із професійною термінологією, зазвичай називають таких дітей «гігантськими» і побоюються за їхнє здоров’я, самі батьки з цього приводу не переживають.

Для батьків Миколи до богатирських параметрів дітей не звикати. Ледь не кожна наступна важила більше за попередню. Батьки кажуть, зростає захисник для сестер. Але поки доньки мають піклуватися про хлопця.

А Олексій і Наталя дуже вдячні лікарям і дають пораду для майбутніх мам і тат – головне не боятися. А ось планів на дев’яту дитину у родини немає. Кажуть, тепер потрібно підняти на ноги тих, хто вже є.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

У Запорізькій області наpoдивася малюк-богатир вагою понад 7 кг (фото)