Українець став бронзовим призером чемпіонату світу з плавання

У Будапешті завершився фінал дистанції 50 метрів батерфляєм у плаванні на Чемпіонаті світу з водних видів спорту, де українець Андрій Говоров завоював бронзову медаль Про це повідомляє офіційний сайт турніру. Українець проплив дистанцію за 22.84 секунди, пише espreso.tv.

Спортсмен невдало стартував, дуже швидко виринувши з води і зробивши тим самим грубу помилку. Втім, на середині басейну (25 метрів) він вже лідирував, і протримався на першому місці до останніх метрів дистанції.

У кінцівці Говоров знову допустив грубу помилку, не потрапивши в дотик, і поступившись основним опонентам. Перемогу здобув Бенджамін Проуд з Великобританії – 22,75 секунди, друге місце у Ніколаса Сантоса з Бразилії – 22,79.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: