Урок метелика або закон успіху. Притча

Якось у коконі з’явилася маленька щілина. Крізь неї стало видно метелика, який хотів нарешті розправити свої крильця. Чоловік, який проходив в той момент повз, почав спостерігати за цим дійством. Минула година, дві, три, після чого метелик вирішив покинути свої зусилля. Щілина залишилася такою ж маленькою.

Тоді чоловік вирішив допомогти. Взяв ніж і розрізав кокон. Метелик легенько вийшов з нього, але його тільце залишалося слабким та немічним, а прозорі крила майже не рухалися.

Чоловік продовжував спостерігати, чекаючи, що ось-ось крила маленької істоти розправляться й зміцніють, і вона зможе полетіти. Цього так і не сталося!

Зрештою, метелик загинув від втоми і безсилля. Всьому виною був добрий вчинок чоловіка. Адже він не знав, що зусилля, щоб вийти з кокона, було метелику необхідне, для того, щоб рідина з тіла перейшла в крила, і метелик зміг літати.

Життя змушувало метелика з труднощами покинути оболонку, щоб він міг в процесі рости і розвиватися…

Якщо б нам було дозволено жити без труднощів, ми були б обділені. Ми ніколи не змогли б бути такими сильними і не змогли б «літати».

Ми просимо сил, а життя дає нам труднощі, щоб зробити нас сильними…

Ми просимо мудрості, а життя дає нам проблеми, щоб ми їх вирішили…

Ми просимо багатства, а життя дає нам, здоров’я і розум, щоб ми могли працювати…

Ми просимо можливості літати, а життя дає нам перешкоди, щоб ми їх долали…

Ми просимо любові, а життя дає нам людей, які потребують нашої допомоги…

Ми просимо благ, а життя дає нам можливості…

Поділися цією цікавою статтею з друзями!

Переклад з веб-сайта: 100prichin

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Урок метелика або закон успіху. Притча