Увага, квартирний крадій. Зробіть його відомим, нехай люди знають його в обличчя. Не дамо йому “працювати”

Друзі, щиро всіх вітаю!
Хочу розповісти вам про одного квартирного крадія: 12 серпня 2017 року в ЖК “ReachTown” в Бучі, приблизно о 00:15, у нашому в домі спрацювала сигналізація. Налаштована вона так, що як тільки спрацьовує – всім мешканцям у Viber надходить повідомлення. Живемо ми дружньо, всі друг друга знають, і зазвичай, після таких повідомлень із квартир виходять від 30 до 50 чоловіків. 5 хвилин обходу і злодія знайдено. Затримали, передали поліції.

16 серпня 2017 року, приблизно о 04:40, знову спрацювала сигналізація, і знову воно: Валік Кадет, 35 років, живе в місті Ірпінь, 8 раз відбував покарання, наркоман.

Як це називається? Ми ловимо, а поліція через 2 дні відпускає. На цей раз ми вирішили не телефонувати в поліцію, а “поговорити” самостійно. Не знаю наскільки це правда, але під пресингом Валік сказав,”працює” по завданню місцевого кримінального авторитета – Луцького, який тримає контролює кримінал в Бучі та близьких населених пунктах і додав, що навіть міський голова міста Ірпінь під ним. А взагалі, ми – “бєспредєльщики”, бо не даємо йому “працювати”.

Можете популяризувати його обличчя, будь ласка! Нехай люди знають цього виродка в обличчя.

Джерело: Київ Оперативний

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Увага, квартирний крадій. Зробіть його відомим, нехай люди знають його в обличчя. Не дамо йому “працювати”