Вaжлива молитва, яка має oсoбливу силy за жителів дому в час Різдвяного Посту

В час Різдвяного посту важливо помолитись за всіх членів родини, бо дані молитви мають особливу Божу силу.

Моліться протягом всього періоду посту.

Боже всемогутній, Ти відпалу від Твоєї благости через переступ людину підніс до її первісного достоїнства, зволивши єдинородному своєму Синові народитися від Приснодіви Марії у Вифлеємі Юдейськім, щоб увесь світ пізнав Тебе і Сина Твого зі Святим Духом у нероздільній сутності.

Смиренно молимо Тебе, чоловіколюбче, у ці святі дні: прийми від нас піст і молитви, мов приємний запах духовний, і всіх мешканців дому цього сподоби безгрішно разом з волхвами і пастирями поклонитися божественному Різдву возлюбленого Сина Твого Ісуса Христа.

Тому і я, згідно з проповіддю пророків, котрі сповіщали добру звістку про народженого у Вифлеємі Христа, вам звіщаю: бадьоріться і вдосвіта вийдіть разом із ангелами назустріч народженому Еммануїлові; бадьоріться і з гідною радістю заспівайте славослов’я: Слава во вишніх Богу і на землі мир, в людях благовоління; разом з Церквою заспівайте: Христос рождається, славіте Христа! Христос з небес, зустрічайте!

Христос на землі, возносіться! Христос народжений, сподобить у належний час осягнути Небесного Царства усіх, хто з чистою совістю почитає божественне Різдво Його.

Йому ж належить усяка слава, честь і поклоніння з безначальним Його Отцем і з Пресвятим, і благим, і животворящим Його Духом, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Джерело: Особлива

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Вaжлива молитва, яка має oсoбливу силy за жителів дому в час Різдвяного Посту