Великий врожай зернових призвів до рекордного експорту

Великий урожай зернових в Україні дозволив збільшити експорт до рекордних 43,8 мільйонів тонн, і ця цифра стала абсолютним рекордом за всю історію незалежної України.

Як інформує replyua.net з посиланням на дані Міністерства продовольства і аграрної політики, рекордний експорт зафіксований в 2016-2017 маркетинговому році. «Рекордний урожай попереднього року в 66 мільйонів тонн сформував ресурс для експорту на рівні 43,8 мільйонів тонн, що є історичним максимумом для України. Позитивна динаміка виявилася і в рекордному експорті борошна в 369,4 тисяч тонн », заявив Максим Мартинюк, перший заступник міністра. За його словами, такі показники свідчать про переорієнтацію експортерів на продукцію з більш високою доданою вартістю.

Відзначається, що збільшення внутрішньої переробки допоможе збільшити і обсяги виручки, а також нівелювати ринки, наприклад, залежність від коливань цін на сільськогосподарську продукцію в світі. У найближчі дні відомство підготує більш докладний звіт про підсумки цього маркетингового року.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Великий врожай зернових призвів до рекордного експорту