Відносини приховували рік – літні українці закохалися після 70 років

Кияни Любов Олександрівна та Анатолій Іванович зав’язали стосунки, коли обом було за 70 років.

У День всіх закоханих вони поділилися своєю романтичною історією кохання, пише Gazeta.ua з посиланням на БЖ.

Пара познайомилася близько10 років тому на танцях.

“Ми з моєю колишньою дружиною часто ходили танцювати в Гідропарк. Там на танцмайданчику познайомилися з Любою, дружили втрьох. Часто разом поверталися з танців, тому що жили поруч. Я брав двох красунь під руки і йшов з ними”, – розповідає Анатолій Іванович.

З Любов’ю стосунки зав’язалися після смерті дружини Анатолія. Жінка повернулася з Америки, де гостювала у доньки. Згодом зустрілась зі старим другом. Чоловік розповів їй про те, що трапилося. Після тієї зустрічі пара не бачилася ще 4 місяці.

“Якось у жовтні я заглянув на танцювальний майданчик, і бачу – там Люба танцює. Зрадів, і вона зраділа. Я хоч і в простому спортивному костюмі був, але зайшов на майданчик, і ми з нею станцювали. Звідти пішли до Люби на чай, і все – з тих пір ми разом”, – згадує закоханий чоловік.

На момент початку відносин Любові було 72 роки, Анатолію – 78.

“Взимку він до мене часто в гості приходив, цукерки приносив, залишався ночувати, – каже Любов. – А навесні ми вирішили, що нам буде краще і зручніше жити разом”.

Свої відносини від дітей пара приховувала рік. Після зізнання їхнє кохання сприйняли не всі.

“Мої діти прийняли Толю добре, люблять його. А ось його діти вважають це дурницею – до сих пір не вітаються і не сприймають мене, хоча вже вісім років минуло”, – говорить жінка.

Закохані ведуть активний спосіб життя: ходять у гості, в літклуб та баню.

“Перший час я Любу ревнував, – зізнається Анатолій Іванович. – Вона дуже добре танцює, до неї черга чоловіків завжди. А мені доводиться за цими чергами спостерігати. Якось один чоловік до неї особливо наполегливо почав приставати, так я трохи морду йому не набив. Але нас тоді розняли. Зараз вже не ревную, знаю, що у нас все серйозно, і інші теж знають”.

“Толик із задоволенням ходить зі мною на всі заходи, – додає Любов Олександрівна. – Мій перший чоловік був ревнивим. Сам вдома сидів і мене нікуди не пускав. У нас вільного часу взагалі немає. Літклуб, танці, спортмайданчик, а ще я щоп’ятниці ходжу в сауну, вже 30 років як. Друзів багато – телефон із ранку до вечора не замовкає. Ось в лютому у нас аж у шести друзів дні народження, всі святкуватимуть, запросили нас”.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Відносини приховували рік – літні українці закохалися після 70 років