У Києві на вулиці Січових Стрільців невідомі відморозки скандували “Слава ЛНР”. Дівчина, яка проходила повз них, відповіла “Слава Україні”, за що її жорстоко побили.
Про це розповів на сторінці у Facebook приятель постраждалої Назар Приходькопише «Znaj.ua».
“Мою подругу побили двоє відморозків. В результаті цього, у неї розбите око та мікротравма голови”, – написав він.

Чоловік, який прибіг на крик, також отримав, але йому вдалося відбити дружину. Автор посту заявив, що не потерпить такого у своєму мікрорайоні та вже зранку почне активні пошуки сепаратистів.
Cтів Джобс – про те, що є найважливішим в житті