З 10 жовтня мобільний оператор “Київстар” змінить тарифи

10 жовтня один з найбільших українських операторів мобільного зв’язку “Київстар” запускає нові тарифи для контрактних абонентів та абонентів передплаченого зв’язку.

Про це повідомляє прес-служба компанії, пише “24 канал“. Як зазначив президент “Київстару” Петро Чернишов на підведенні підсумків Телеком-акселератора Radar Tech у Києві, 10 жовтня 2017 року буде презентована нова лінійка тарифних планів для абонентів передплаченого доступу, включивши в неї тариф з безлімітним 3G-інтернетом.

“Трохи більше, ніж через тиждень, ми запускаємо наші інноваційні тарифи, зокрема – безлімітний 3G-тариф”, – сказав Чернишов.

За його словами нові тарифи будуть “чесними, чесніше, ніж у “червоних”, натякаючи на ще одного великого оператора “Vodafone”.

З переваг нових тарифних планів, у безлімітному інтернеті від “Київстару” не буде заборони на використання торрентів, роздачу інтернету з телефону, і плата за нього буде стандартною – за повний місяць, а не за 28 днів. Але такий тарифний пакет буде дорожчим, адже не буде обмежень.

За словами Чернишова, приблизно через місяць після переходу на нові тарифи для абонентів передплаченого доступу буде представлена схожа нова лінійка тарифів для контрактних абонентів, а ще через місяць – для корпоративних клієнтів.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

З 10 жовтня мобільний оператор “Київстар” змінить тарифи