Завтра українські лікарі вийдуть на протестну акцію в центрі Києві

Голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я та народний депутат Ольга Богомолець оголосила, що 19 вересня в столиці на Майдані Незалежності відбудеться наймасштабніша за останні роки акція медичних працівників, передає 24 канал.

“Лікарі та медсестри з різних регіонів України виступлять проти непрофесійної та безвідповідальної політики влади в сфері охорони здоров’я. Головні претензії медиків до влади – це відсутність легітимного і відповідального за життя людей міністра, відсутність вакцин і ліків, знищення служби швидкої допомоги, невиплата зарплат, несправедлива оплата праці. Але головне – хибна державна політика, яка веде до повного знищення системи державної медицини”, – заявила Богомолець на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, причиною початку масових протестів стала відсутність масового діалогу, небажання почути людей і знаходити порозуміння.

“Всі чудово розуміють, що вся так звана “реформа” від МОЗ – лише оборудка для встановлення контролю над 100 мільярдами гривень, які заберуть у громад і сконцентрують в руках кількох чиновників. Але ми вже бачили, як чиновники МОЗ вміють розпоряджатися коштами: за рік з виділених шести мільярдів гривень не закуплено жодних ліків. Вакцин і життєвоважливих сироваток – немає. Мільярди гривень пішли за кордон і не повернулися”, – розповіла народний депутат.

Також, вона додала, що якщо влада не дослухається до вимог протестувальників, акції будуть продовжуватися, адже людям потрібна доступна медицина, а медикам гідна оплата праці.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Завтра українські лікарі вийдуть на протестну акцію в центрі Києві