Зеленський покликав Порошенка на стадіоні «Олімпійський» для дебатів і дав добу на відповідь

Артист Володимир Зеленський запропонував президенту Петру Порошенку провести передвиборчі дебати на стадіоні НСК «Олімпійський». Про це він заявив у відеозверненні.

«Звертаюся до Петра Порошенка. Ви кличете мене на дебати. Мріяли, що я втечу, «відморожусь», заховаюсь. Ні, я — це не ви у 2014 році. Я приймаю Ваш виклик», — сказав кандидат у президенти, пише the Бабель

Він запросив Порошенка до дебатів на стадіоні НСК «Олімпійський» та дав йому на відповідь 24 години. Зеленський підкреслив що висвітлювати ці дебати має право будь-який телеканал та будь-які журналісти.

Дякуємо за перегляд!

Крім того, за словами Зеленського обидва кандидати мають пройти медичну перевірку, оскільки «країні потрібен здоровий президент». «В знак поваги як мінімум до третини громадян України Ви повинні публічно сказати, що дебати відбудуться не з маріонеткою Коломойського, не з «ватніком», не з малоросом, не з бидлом, не з клоуном, а з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським», — резюмував артист.

На facebook-сторінці Зеленського вже пішов зворотній відлік часу до кінця строку, коли Порошенко має дати відповідь на пропозицію Зеленського.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Зеленський покликав Порошенка на стадіоні «Олімпійський» для дебатів і дав добу на відповідь