Журналіст показав реакцію пенсіонерів з Донбасу на портрет Бандери (Відео)

Відомий український журналіст Роман Бочкала вирішив дізнатися, як реагують жителі Святогорська Донецької області на портрет ватажка УПА Степана Бандери.

Про це журналіст написав на своїй Facebook-сторінці, опублікувавши відповідне відео.

На оприлюдненому відео видно, як журналіст підходить до трьох бабусь, які сидять на лавочці і показує їм портрет Бандери. Бабусі не впізнають чоловіка на фото. Але коли журналіст говорить їм, що це Герой України Степан Бандера, вони одна за одною постають з лавочки і розбігаються в різні боки, “як чорт від ладану”.

“Провели эксперимент в Святогорске. Узнает ли народ Степана Бандеру? Многие не узнавали “мужчину с портрета”. Были варианты: Шухевич, какой-то депутат, воин АТО… Сразу Героя Украины узнали только двое молодых парней – переселенцев из Донецка. Они свободно разговаривали на украинском и были очень приветливы. В отличие от старшего поколения. Их уже не переделаешь… Адекватно себя повела только пожилая женщина справа. Другие побежали от Бандеры, как черт от ладана”, – отметил Бочкала.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Журналіст показав реакцію пенсіонерів з Донбасу на портрет Бандери (Відео)