Сьогодні, 5 жовтня, на Алеї Героїв Небесної Сотні стався акт вандалізму: було розбито пам’ятну плиту.
Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк у Facebook,інформує ТСН.

Він зазначив, що підозрюваного було затримано.
“Ця рашистська погань – мешканець Севастополя, 1974 р.н. Наразі, він перебуває у відділку поліціі, де слідчі будуть приймати рішення про притягнення його до відповідальності”, – заявив Шкіряк.

В Україну йдуть сильні снігопади