ЗМІ: Siemens може повністю піти з Росії

Після того, як в анексованому Криму, всупереч волі німецького концерну Siemens, опинилися дві вироблені ним турбіни, керівництво підприємства обмірковує можливість відмови від своїх активів в Росії. Про це повідомив в п’ятницю, 14 липня, німецький діловий тижневик Wirtschaftswoche з посиланням на джерела в Siemens.

За даними видання, глава концерну Джо Кезер (Joe Kaeser) розглядає не лише можливість виходу з Siemens Gas Turbines Technologies – спільного підприємства з російськими “Силовыми машинами”, яка здійснила збірку турбін, а й розриву з російською компанією “Интеравтоматика”, у якій частина акцій належить Siemens. “Робоча група зараз переглядає все”, – зазначили співрозмовники Wirtschaftswoche, пише DW.

Раніше ЗМІ повідомляли, що “Интеравтоматика” переобладнала турбіни Siemens так, що їх вже неможливо ідентифікувати як вироблені німецьким концерном. У Siemens, однак, заперечують це. Санкції, запроваджені Євросоюзом щодо Росії в 2015 році через анексію українського Криму, забороняють європейським компаніям вести бізнес з цим регіоном.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

ЗМІ: Siemens може повністю піти з Росії