Звати Наталя, каже, що з Коломиї: у Італії розшукають родичів жінки з Прикарпаття

Про жінку Наталію з міста Коломия, Івано-Франківської області, написала Світлана Салапата у спільноті “Наші в Італії (корисна інформація)”, у Facebook.

Жінка звернулась з проханням розшукати інформацію про жінку, щоб змогти краще допомогти їй, адже, як зазначила пані Світлана, жінка важко йде на контакт.

“Друзі, хто знає цю жінку? Звати Наталя ,каже, що з Коломиі. 17 р. В Італії. В нашій зоні 2-3 міс (Зона Неаполя. Аверса). Тяжко іде на контакт. Раніше робила в зоні Венеції і поїхала додому, хотіла назовсім, але напевне зрозуміла, що дома непотрібна і приїхала сюди. Роблю що можу, шукаємо роботу, прилаштувати її. Помили ,одягли, накормили, десь прилаштуємо на цю ніч. Ніхто не знає що сталося в неї. Вона не алкоголічка, але може нею стати. Може хтось впізнає її і щось знає про неї. Дякую всім за увагу”,- написала пані Світлана.

“До вечора має чекати в парку, це через дорогу від мого будинку. Треба знайти їй нічліг, а всі бояться. Я працюю день-ніч. Казала щоб приходила до брами принесу їсти”,- додала у коментарях пані Світлана.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Звати Наталя, каже, що з Коломиї: у Італії розшукають родичів жінки з Прикарпаття