10 міфів про вагітність, в які, незважаючи на XXI століття, вірить 90% жінок

Існує досить міфів про вагітність. Викриваємо 10 з них:

Міф №1: їсти за двох

Існують різні думки щодо того, що і скільки ви повинні їсти, щоб виносити свою дитину, але Інститут медицини каже, що жінка зі здоровою вагою не потребує додаткових калоріях в першому триместрі, повинна додати 300-400 додаткових калорій у другому триместрі і 400-500 калорій – в третьому!

Міф №2: ніяких щеплень

Ми живемо в епоху вакцинації, і якщо ви вагітні, вам не потрібно пропускати щеплення від грипу. Сім різних досліджень, проведених Центром США з контролю за захворюваннями, показали, що вакцина проти грипу не представляє загрози для життя дитини.

А ось небезпека грипу для вагітних не перебільшена. І хоча не всі вакцини безпечні під час вагітності (наприклад, вакцина проти кору, краснухи, паротиту чи проти вітряної віспи), безпечну вакцину від грипу знайти цілком можливо.

Міф №3: у третьому триместрі не можна літати на літаку

Багато вагітних жінок бояться літати, і тому не можуть подорожувати. Але в 2015 році британський Королівський коледж акушерів і гінекологів опублікував заяву, в якій мовиться, що будь-яка здорова вагітна жінка може літати без побоювань.

Правда, не всі авіалінії пустять вас на борт після 37 тижнів: вони не хочуть приймати пологи на висоті 10 тис. кілометрів.

Міф №4: Ніякого інтиму

Статеві акти під час здорової (!) вагітності не зашкодять дитині. Але також потрібно зазначити, що інтим може бути менш приємним або навіть болючим по мірі прогресування вагітності, тому не турбуйтеся, якщо ваша статеве життя під час вагітності відрізняється від колишнього.

Міф №5: визначення статі за формою живота

У дослідженні, опублікованому в 1999 році, вчені не виявили зв’язку між формою живота і статтю дитини.

Міф №6: стать дитини підкаже інтуїція

Дослідження з цього питання, опубліковане в журналі репродуктивної медицини в 1996 році, свідчить, що правильно вгадали тільки близько половини жінок. З тим же успіхом можна було кинути монетку. Якщо вам відчайдушно потрібно знати стать дитини до народження, використовувати ультразвук.

Міф № 7: ніякого кофеїну

Суперечки про шкоду кави під час вагітності не вщухають. Незважаючи на це, більшість досліджень згодні з тим, що дві великі чашки кави на день не здійснять помітного впливу на здоров’я плоду.

Міф № 8: ніякого сиру

Всі тверді сири безпечні для вагітної, і м’які теж!

Міф № 9: не можна фарбувати волосся

Фарба для волосся не зашкодить вашій дитині. Як тонуючі, так і стійкі фарби безпечні під час вагітності.

Міф №10: арахіс викликає алергію

Якщо у вас немає протипоказань, ви можете їсти арахіс під час вагітності. Нові дані не показують кореляцію між споживанням арахісового масла і розвитком алергії у дитини. Крім того, арахіс є джерелом здорового жиру і білка!

Відкиньте забобони і насолоджуйтеся вашою вагітністю!

Джерело: Ukr.Media.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

10 міфів про вагітність, в які, незважаючи на XXI століття, вірить 90% жінок