Одна з найкращих притч царя Соломона

Коли цар Соломон спустився з гори, після того, як зустрів схід сонця, люди, які зібралися біля підніжжя промовили до нього:

– Ти – джерело натхнення для нас. Твої слова впливають на людські душі, а мудрість – на розум. Ми жадаємо слухати тебе і вдень, і вночі.

Скажи нам: хто ми?

Він посміхнувся і сказав:

– Ви – світло світу. Ви – зірки. Ви – храм істини. У кожному з вас є цілий Всесвіт. Занурте розум в серце, запитайте своє серце, слухайте через свою любов. Блаженні знають мову Бога.

– У чому сенс життя?

– Життя – це шлях, мета і нагорода. Життя – це танець Любові. Ваше призначення – розквітнути. БУТИ – це великий дар миру. Ваше життя – історія Всесвіту. І тому життя прекрасніше всіх теорій. Ставтеся до життя, як до свята, бо життя цінне саме по собі. А сенс сьогодення – бути в сьогоденні.

– Чому нещастя переслідують нас?

– Що посієш, те й пожнеш. Нещастя – це ваш вибір. Бідність – творіння людське. А гіркота – це плід невігластва. Звинувачуючи, втрачаєте силу, а жадаючи, губите щастя. Прокиньтеся, бо жебрак той, хто не усвідомлює себе. А ті, що не знайшли всередині себе Царство Боже – бездомні. Бідним стає той, хто даремно витрачає час. Не перетворюйте життя в животіння. Не дозволяйте натовпу погубити вашу душу. Хай не буде багатство вашим прокляттям.

– Як подолати нещастя?

– Не засуджуйте себе, бо ви – божественні. Не порівнюйте і не розділяйте. За все дякуйте. Радійте, бо радість творить чудеса. Любіть себе, бо люблячі себе, люблять все. Благословляйте тих, хто в небезпеці, бо сміливі знаходять блаженство. Моліться в радості – і нещастя обійде вас. Моліться, але не торгуйтеся з Богом. І знайте, хвала – найкраща молитва, а щастя – найкраща їжа для душі.

– Який шлях до щастя?

– Щасливі люблячі, щасливі вдячні. Щасливі спокійні, бо знайшли рай в собі. Щасливі дарують, радіючи, і щасливі приймають дари з радістю. Щасливі ті, що шукають. Щасливі прокинулися. Щасливі прагнуть голосу Бога. Щасливі виконують своє призначення. Щасливі пізнали Єдність. Щасливі зазнати смак богоспоглядання. Щасливі перебувають в гармонії. Щасливі бачать красу світу. Щасливі відкрилися Сонцю. Щасливі змінні, як річки. Щасливі готові прийняти щастя. Щасливі мудрі. Щасливі усвідомили себе. Щасливі ті, хто возлюбив себе. Щасливі прославляють життя. Щасливі будують. Щасливі вільні. Щасливі прощають.

– У чому секрет достатку?

– Життя ваше – найбільша коштовність в скарбниці Бога. А Бог – коштовність серця людського. Багатство всередині вас – невичерпне, а достаток навколо вас -безмежний. Світ наскільки багатий, що кожен може стати багатим. Тому чим більше даєте, тим більше отримуєте. Щастя стоїть біля порогу вашого будинку – відкрийтеся достатку. І перетворюйте все це золото в життя. Блаженні знайшли скарби в собі.

– Як жити в світі?

– Пийте з кожної миті життя, бо непрожите життя породжує печалі. І знайте, що є всередині, те є і зовні. Морок світу йде від мороку серця. Щастя – це схід Сонця. Богоспоглядання – це розчинення в світі. Просвітлення – це сяйво тисячі Сонць. Блаженні ті, хто жадає світла.

– Як знайти гармонію?

– Живіть просто. Не несіть нікому шкоди. Не заздріть. Нехай сумніви очищають, а не приносять безсилля. Присвятіть життя прекрасному. Творіть заради творчості, а не заради визнання. Ставтеся до ближніх, як до одкровення. Перетворіть минуле, забувши його. Приносьте в світ нове. Наповніть тіло любов’ю. Станьте енергією любові, бо любов все одухотворяє. Бог там, де є любов.

– Як досягти досконалості життя?

– Щасливий перетворює багатьох. Нещасні залишаються рабами, бо щастя любить свободу. Воістину, радість там, де Свобода. Осягайте мистецтво щастя. Відкрийтеся світу і світ відкриється вам. Відмовившись від протистояння, ви стаєте володарем.

І, подивившись на всіх з любов’ю, він додав:

– А ще більше вам відкриє Тиша … Тільки залишайтеся Собою!

За матеріалами

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Одна з найкращих притч царя Соломона