10 заповідей щасливої людини: спробуйте і не пошкодуєте!

Всі ми перебуваємо в постійному стресі.

Життя не було простим 100 років тому, і воно не стало таким сьогодні. У всі часи були біди, хвороби, проблеми. І як же жити у всьому цьому? Невже хтось примудряється ще бути щасливим?

Багато хто наївно думає, що щасливими бувають тільки багаті, молоді і красиві. Зовсім ні. Щастя – внутрішній стан. Тільки ви вирішуєте, через що сьогодні переживати, чи варто посміхатися і радіти цьому дню. Тільки від того, як людина сприймає цей світ, залежить її життя в цілому.

Якщо не копати глибоко в проблеми підсвідомості, можна скористатися універсальними порадами, які, може, і не усунуть всіх ваших проблем, зате покращать якість вашого життя. Тільки ці правила недостатньо прочитати – їм доведеться слідувати. Так, застосовувати зусилля, боротися зі своїми лінощами та інертністю. Навіть якщо ви не вірите в результат – робіть. Ви ж не знаєте, як таблетка діє на організм, але п’єте її. Так і з цими порадами: просто виконуйте, і скоро побачите результат.

Заповідь №1. Умивання теплом

Щоранку розігрівайте долоні і розтирайте шкіру обличчя, ніби вмиваєтеся. Робіть рух, що натискує на очні яблука. Це вправи з тибетської гімнастики, які сприяють омолодженню шкіри обличчя, знімають стрес, покращують настрій і продовжують життя. Якщо хочете – засвойте весь комплекс, він не складний, займе всього кілька хвилин.

Заповідь №2. Усмішка, навіть без причини

Усміхайтеся вранці. Просто приклейте до себе усмішку і ходіть так. Усміхайтеся своєму відображенню, оточенню. Перша половина дня – час усмішки. Взагалі, чим частіше ви це робите, тим кращим у вас буде настрій.

Заповідь №3. Займайтеся спортом щодня

Зробіть 15 присідань, 15 нахилів, розімніть шию. Навіть якщо ви позаймаєтеся 2 хвилини, ваш організм скаже вам за це спасибі. А в ідеалі – ходіть у спортивний зал. У дні, коли не відвідуєте його – робіть просту зарядку.

Заповідь №4. Менше їжте

Зменшуємо порції їжі. Легкий голод дає відчуття ейфорії. Переїдаючи, ви позбавляєте себе радості життя, весь ваш організм витрачає сили лише на перетравлення. Щось йде в жирові відкладення. Лягайте спати голодними. Не дотримуйтеся дієт, якщо тільки для цього нема медичних приписів. Все можна їсти, але є правила: недоїдайте, їжте супи щодня, робіть їжу різноманітною.

Заповідь №5. Вивчіть фразу: «Все на краще»

Її аналоги: «І це теж мине», «Значить, так було потрібно». Навчіть себе не переживати. Взагалі ні через що не переживати. Син – дурень? Ну і що? Він окрема людина, сам вибирає свою дорогу. Грошей не вистачає? Нічого, адже не вмираєте від голоду. Немає близьких людей? А у кого вони є?

Що б вас не турбувало – все це тимчасово. Через століття на землі не залишиться жодного з тих, хто оточує вас сьогодні. Ми всі помремо. Нам всім дано в розпорядження відрізок життя. І чи варто переживати? Ставтеся до всього спокійно: ситуації змінюють одна одну, а нервова система у вас одна. І хто про неї подбає, якщо не ви? Просто забороніть собі хвилюватися і віддаватися страхам і тривогам. Вимикайте фантазію.

Заповідь №6. Чарівні фрази

Напишіть список корисних фраз і промовляйте їх щодня. «Я абсолютно здорова», «Я найкрасивіша», «Всі чоловіки від мене божеволіють». Будь-яка фраза стане реальністю, якщо ви невпинно будете торочити її собі під ніс.

Засновуючись на цьому, відкидайте всі погані думки: думайте позитивно.

Заповідь №7. Змініть все довкола себе

Якщо ви читаєте цю статтю, і дісталися до пункту №7, вам дійсно хочеться змінити своє життя на краще. Почніть з малого. Поміняйте інтер’єр. Змініть зачіску, стиль одягу. Купіть нову картину. Зніміть шпалери. Речі, які вас оточують, зберігають в собі інформацію: як погану, так і хорошу.

Змініть себе: почніть мислити позитивно, усміхатися, одягайтеся привабливо, носіть гарний шарф. Будь-яка зміна піде вам на користь.

Заповідь №8. Викидаємо мотлох

Знайдіть в будинку те, що давно пора викинути, і зробіть це. Знайдіть думки, які вас турбують, проаналізуйте ситуацію, і викиньте з голови. Забудьте дівчину, яка погано з вами обійшлася і кинула вас. Забудьте хлопця, який вас обдурив. Вибачте бабці з сусіднього під’їзду. Викидайте зайве. Це тягне вас вниз, приземлює, не дає літати від щастя. А щастя є – адже ви живете.

Заповідь №9. Частіше спілкуйтеся з людьми

Самотність супроводжує нас все життя. Спілкуйтеся, зідзвонюйтеся, говоріть про все, кличте в гості. Ви потребуєте цього більше, ніж здається.

Заповідь №10. Щастя – всередині вас

Прочитали 9 попередніх заповідей? А тепер запам’ятовуйте головну: для щастя вам не потрібно нічого. Абсолютно нічого. Можна жити на вулиці, в повній самоті, в голоді і холоді, але бути абсолютно щасливим. Можна вмирати через спис в плечі, але з усмішкою. Що б вас не турбувало – це не привід ставати нещасним. Ваше щастя не залежить від зовнішніх обставин. Завжди є щось, що хотілося б змінити. Не прив’язуйте до цього свій внутрішній стан. Чітко розділяйте: що всередині вас, а що – зовні. Ви – і є інструмент для щастя. Ви – причина бути щасливим. Ви – творець. Ви – і є щастя.

Це не означає, що перші 9 заповідей даремні. Вони є ключем, який відкриває двері до фізичного комфорту. Мати здорове тіло і психологічний стан не так вже погано. Дотримуйтесь цих заповідей щодня, і скоро ви станете іншою людиною – сильною, здоровою, витривалою, впевненою і позитивною. І не забувайте про головну заповідь.

Переклад з веб-сайта: prelestno24

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

10 заповідей щасливої людини: спробуйте і не пошкодуєте!