У Канаді День вишиванки хочуть зробити офіційним святом

Канадське крило ГО Всесвітній день вишиванки «Vyshyvanka Association» ініціювало підписання петиції про визнання Дня вишиванки офіційним святом Канади. Про це на Facebook повідомила чернівчанка, співзасновниця Дня Вишиванки Леся Воронюк.

10 квітня під час засідання Палати Громад петицію оприлюднив Джим Іглінський, депутат-консерватор з Альберти, українець у третьому поколінні, активний лобіст України в Канаді та світі. У документі йдеться про те, що “щороку тисячі канадських українців відзначають День Вишиванки, щоб продемонструвати, що вишита сорочка є національним генетичним кодом, символом боротьби за незалежність, символом Віри, Надії та Любові”, – йдетья в дописі.

Після презентації петицію внесуть до офіційного реєстру. Потім уряд Канади зобов’язаний розглянути звернення і надати офіційну відповідь упродовж 45 днів.

Натомість апеляційна палата Міністерства економічного розвитку і торгівлі України відмовилася реєструвати День вишиванки.

Нагадаємо, що в Україні День вишиванки святкують третього четверга травня, цьогоріч − 16 числа.

Джерело: ukrainianpeople.us

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

У Канаді День вишиванки хочуть зробити офіційним святом