2 квітня іменини святкує Світлана: походження імені та характеристика

Що відомо про це ім’я:

Ім’я має старослов’янське походження та означає “світла”. Іменини за календарем Світлани святкують два рази в році. Покровителькою жінок з таким іменем є мучениця Світлана Римська.

Характер володарок імені:

Світлана з дитинства вирізняється суперечливим і складним характером. Вона дуже високої про себе думки, але вчиться посередньо, у неї немає особливих здібностей, завдяки яким вона вирізнялася б серед однолітків. Багато часу приділяє громадській роботі, у неї є схильність командувати. Легко приймає сказане людьми на віру.

У той же час Світлана – добра людина і здатна надати людині абсолютно безкорисливу допомогу. В молоді роки починає особливо ретельно стежити за своєю зовнішністю, в одязі намагається слідкувати за модою.

Світлані подобається перебувати серед чоловіків, спілкування з жінками не приносить їй такого задоволення. У випадку постійних невдач у житті здатна зробити висновки і круто змінити свій спосіб життя. Може поміняти роботу, стати поступливішою і товариською. Добре пристосовується до обстановки. Не позбавлена працьовитості.

Щастя Світлани завжди залежить від неї самої. Перш ніж вийти заміж, постарається переконатися, що її обранець гідна людина і відчуває до неї справжні почуття. Здатна бути гнучкою і дипломатичною у відносинах із чоловіком і родичами, тому всі ставляться до неї з любов’ю. Дуже прив’язана до дітей, багато зусиль докладає, щоб дати їм гарну освіту. З віком стає зразковою господинею.

Талісман: Береза

Колір: Блакитний

Камінь: Гірський кришталь

Знак зодіаку: Ім’я підійде Близнюкам, Ракам, Левам, Скорпіонам і Стрільцям

Джерело. Фото

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 квітня іменини святкує Світлана: походження імені та характеристика