2-річну дитину пошматувало косаркою

20 липня, у п’ятницю 2-річний хлопчик потрапив під батькову косарку. Трагедія сталася в селі Петраківка Катеринопільського району на Черкащині.

Про нещасний випадок повідомила Ніна Студінська на сторінці у Facebook.

“Маленький хлопчик Саша Поцілуйкопотрапив під мотоблок, який працював. Дитина зазнала страшних травм. Черкаські лікарі прибули до Катеринополю, де зробили все можливе, аби врятувати дитину. Низький їм уклін за це! Сьогодні дитину транспортували до Черкас, де й досі борються за її життя! Батьки почорніли від горя. Грошей потрібно дуже багато, тому закликаю, прошу вас всіх допомогти нещасній родині!” – йдеться в повідомленні.

Мати хлопчика пішла на роботу, діти були під наглядом батька. Після обіду вони полягали спати, а чоловік пішов на двір косити сорго. Як дитина опинилася під косаркою, чоловік не знає. За словами односельців, коли батько приніс дитину до лікарні, медсестра від побаченого знепритомніла.

“Дитину ледве врятували. Через велику крововтрату постійно вливали кров. Пошкоджені практично всі кінцівки. Одну ногу відрізало косаркою, висіла на шкірці. Довелося ампутувати. Кисть і другу ногу оперували, поскладали роздроблені кістки. На другій руці порізало тільки пальчики, то їх позшивали. Сухожилля ніби не постраждало. Батько голосив так, що це просто жах. Ліки, яких у Катеринополі не було, дістали, привезли зі Звенигородки. Мама всю ніч навколішки в реанімації вистояла. Страшно уявити, скільки їм ще на лікування та реабілітацію доведеться викласти”, – розповіла медпрацівник Катеринопільської райлікарні.

Правоохоронці перевіряли кров батька на вміст алкоголю, але нічого не виявили. Сім’ю називають благополучною, виховують ще двох старших дітей.

Дитина у важкому стані. Рідні просять усіх небайдужих допомогти врятувати малюка.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку: 5168 7573 6193 3692 (батько хлопчика Поцілуйко Олександр), його контакти: 097 597 898 7.

Джерело: gazeta.ua

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2-річну дитину пошматувало косаркою