40 цитат, які заспокоять Ваш розум, коли Ви знаходитеся на роздоріжжі

Це рано чи пізно відбувається з кожним з нас. Ми більше дізнаємося про те, ким ми є і як влаштоване життя, і тоді ми розуміємо, що нам потрібно змінюватися. Спосіб життя, який ми ведемо, нас більше не влаштовує. Оточення і відносин, які ми колись вважали прийнятними, більше не існує, або вони перестали відповідати нашим інтересам. Ми дбайливо зберігаємо всі спогади, проте в якийсь момент опиняємося на роздоріжжі, і нам потрібно зробити перший крок, щоб почати рух в новому напрямку.

І це нелегко. Боляче відмовлятися від того, що є звичним і комфортним, особливо коли у вас немає іншого вибору. Марку і мені не раз доводилося переживати даний процес в силу необхідності. За останнє десятиліття нам довелося мати справу з декількома значними і несподіваними змінами і проблемами у своєму житті, включаючи самогубство мого брата, втрату одного в результаті серцевого нападу, фінансову нестабільність, борги, відсутність роботи, зраду, крах сімейного бізнесу і так далі.

Цей досвід був жорстоким. Кожна з цих подій вибивала нас з колії на певний період часу. Однак як тільки ми брали правду, відмовляючись від ідеалів і дозволяючи всьому просто бути, ми рухалися вперед, ставали сильнішими і розвивали здатність краще розуміти і поважати життя.

Коли ви стикаєтеся з будь-яким сумним досвідом, в черговий раз опиняючись на роздоріжжі, ваш розум охоплюють негативні емоції. Нам з Марком довелося вчитися розпізнавати негативні емоційні хвилювання, а потім свідомо заспокоювати свій розум, щоб мислити чітко і приймати найкращі з можливих рішень.

Найпростіший спосіб зробити це?

Проактивні щоденні нагадування.

Необхідно, щоб у вашій голові протягом дня були присутні правильні думки. Що стосується нас, то ми з Марком щоранку сідали спокійно і міркували над тим, що нам потрібно було запам’ятати. Ми використовували цитати на зразок тих, що ви знайдете в даній статті. Деякі люди називають їх афірмаціями, мантрами, молитвами або переконаннями. Як би там не було, але ці щоденні нагадування допомагали нам не сходити з обраного шляху, зберігати спокій, генерувати продуктивні думки і приймати перспективні рішення навіть тоді, коли життя ставало хаотичним.

В кінцевому рахунку, ми дізналися, що спокою й умиротворення можна досягти не тільки в місці, де немає шуму, проблем або жорстоких реалій. Розум здатний залишатися спокійним навіть посеред хаосу. Потрібно тільки навчитися переключатися в цей стан. Щоранку вибирайте будь-яку з наведених нижче цитат і промовляйте її про себе протягом двох хвилин. І незабаром ви побачите, як змінюється ваше життя – в кращу сторону.

1. Спокій – це суперсила. Здатність не брати все близько до серця або не дуже гостро реагувати на те, що відбувається, допомагає вашому розуму залишатися ясним, а серцю – спокійним.

2. Ви не можете контролювати все, що відбувається з вами. Ви можете контролювати тільки свою реакцію на те, що відбувається. Ваша сила укладена в реакції.

3. Внутрішній спокій починається з того моменту, коли ви робите глибокий вдих і вибираєте не дозволяти іншій людині або якій-небудь події контролювати ваші емоції.

4. Якщо ви хочете, щоб ваше життя стало щасливішим, вам слід змінити спосіб мислення. Уміння справлятися зі стресом визначає те, наскільки ви досягнете успіху в житті.

5. Бути позитивним – не означає ігнорувати негатив. Бути позитивним – значить долати негатив. Між першим і другим існує велика різниця.

6. Всякий раз, коли вам захочеться відреагувати на що-небудь по-старому, запитайте себе «Ким я хочу бути: в’язнем минулого або першопрохідцем майбутнього?

7. Розмовляйте так, ніби ви благословенні. Ходіть так, ніби ви благословенні. Думайте так, ніби ви благословенні. Працюйте так, ніби ви благословенні. І ви неодмінно будете благословенні.

8. Це нормально – вагатися. Долаючи даний стан, ви стаєте мудрішими. Зробіть перерву. Але тільки не здавайтеся! Щоб хороші речі з’явилися у вашому житті, потрібен час.

9. Проблема не є проблемою, якщо ви не дуже морочитеся з приводу того, як її вирішити. Відпустіть ситуацію і станьте вільною людиною.

10. Відпустити – не означає забути; відпустити – значить пам’ятати, але без страху. Ви продовжуєте свій шлях із засвоєним уроком.

11. Часто саме наше мислення і заподіює нам біль. Немає причин позбавляти себе свободи. Перешкод в дійсності не існує, вони – лише у вашій голові.

12. Надмірний аналіз того, що відбувається може зруйнувати вас. Він заплутує ситуацію ще більше, змушує вас хвилюватися і часто змушує все здаватися набагато складніше, ніж є насправді.

13. Звичка вести розмову про проблеми є найгіршою. Позбавтеся від неї. Розмовляйте про те, що любите, про речі, які приносять вам радість, про свої найпотаємніші мрії.

14. Ви починаєте відчувати дискомфорт, коли справа доходить до змін. Це невід’ємна частина зростання. Все буде добре. Проявіть терпіння.

15. Наш характер найбільш чітко проявляється під час зльотів і падінь. Будьте скромні, опинившись на вершині. Будьте сильні, опинившись внизу. І не втрачайте віри в себе, коли ви – на середині шляху.

16. Будьте вдячні за ті маленькі проблеми, з якими ви стикаєтеся щодня. Вони роблять вас сильнішими і мудрішими. Не дозволяйте їм руйнувати вас.

17. Ні, ви не завжди будете отримувати те, що хочете. Але пам’ятайте: є багато людей, яким ніколи не вдасться досягти того, що є у вас прямо зараз.

18. Кумедно усвідомлювати, що ми переросли те, без чого, як нам здавалося, ми не могли жити. А після цього ми закохалися в те, що навіть не розглядали в якості об’єкта своїх бажань.

19. Секрет щастя і спокою полягає в тому, щоб дозволяти ситуації просто бути такою, якою вона є, нічого не додумувати, і вичавлювати з неї по максимуму.

20. Якщо на іншій стороні трава вам здається більш зеленою … Перестаньте дивитися туди. Перестаньте порівнювати. Перестаньте скаржитися і почніть поливати траву у себе під ногами.

21. Мені ніколи доглядати за своїм газоном, тому що я весь час спостерігаю за вашим, і він мені здається більш зеленим.

22. Втрачаючи одне, ви знаходите інше. Цінуйте те, що у вас є сьогодні. Життя не повинне бути ідеальним і чудовим.

23. У ті нелегкі дні, коли мені здається, що я більше не витримаю, я нагадую собі про те, що до цього мені в 100 випадках з 100 вдавалося пережити важкі часи.

24. Ніщо не вічне. Коли ви усвідомлюєте це, ви можете робити все, що захочете, оскільки ви більше не намагаєтеся щось утримати

25. Сприймайте все, як є. Вчіться, розвивайтеся, ростіть. Не має значення, що ви зробили; воістину важливо тільки те, що ви робите зараз.

26. Книга не може складатися тільки з одного розділу. В одному розділу не вмістити всю історію. Помилки не визначають те, ким ви є. Продовжуйте перевертати сторінки, які потрібно перевернути.

27. Відпустіть з минулого все марне і будьте вдячні за те, що це привело вас туди, де ви зараз перебуваєте … до нового початку.

28. Ми витрачаємо свій час на очікування ідеального шляху. Однак він ніколи не з’явиться. Тому що ми забули про те, що шляхів не чекають; щоб їх створити, потрібно йти.

29. У культурі, яка жадає миттєвих результатів, ми повинні пізнати красу зусиль, терпіння і наполегливість. Будьте сильними, непохитними і будьте присутніми в теперішньому моменті.

30. Вчіться довіряти шляху, навіть якщо ви не розумієте його. Іноді те, що ви ніколи не хотіли або не очікували, виявляється саме тим, що вам потрібно.

31. Припиніть картати себе. Ви працюєте над собою, а значить, ви неодмінно досягнете того, чого бажаєте, через певний проміжок часу. Все вийде, але не відразу.

32. Якщо ви відчуваєте труднощі, згадайте, що краще втомлюватися від зусиль і знань, ніж взагалі нічого не робити.

33. Приймайте невизначеність. Деякі з кращих голів у вашому житті зможуть  задовольнити вас назву лише через деякий час.

34. Прислухайтеся до голосу всередині вас і власної душі. Занадто багато людей втрачається в натовпі, слухаючи шум світу.

35. Чим старше ви стаєте, тим спокійнішими ви себе відчуваєте. Життя утихомирює вас у міру дорослішання. Ви усвідомлюєте, що витрачали час на дурниці.

36. Пам’ятайте, ви самі вибираєте, чому надавати значення, а чому – ні. Всі речі у вашому житті мають той ступінь важливості, яким ви самі їх наділили.

37. Не повертайтеся до минулого. Негативні звички і моделі поведінки завжди жадають знову заволодіти вами, коли ви намагаєтеся стати краще. Не втрачайте пильності і зосередженості.

38. Розслабтеся. Зробіть глибокий вдих. Видихніть. Не втрачайте позитивний настрій. Не будьте занадто суворі по відношенню до себе. Ви живете і вчитеся. Пробачте себе і розвивайтеся, отримуючи необхідний досвід.

39. Використовуйте розчарування і незадоволеність, щоб залишатися мотивованими, а не як привід для розпачу. Живіть усвідомлено. Ви здатні контролювати те, як реагувати на життя.

40. Цінуйте те, наскільки ви просунулися вперед. Ви багато подолали. Ви помітно зросли. Хваліть себе за силу і завзятість.

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

40 цитат, які заспокоять Ваш розум, коли Ви знаходитеся на роздоріжжі