8 секретів вирощування троянд

Троянда справжня королева квітника. За роки вирощування цієї прекрасної квітки зрозуміла, які помилки при вирощуванні троянд потрібно не допускати. Сподіваюся, що ці поради з вирощування троянд допоможуть початківцям любителям.

1. Обов’язково заглиблюйте місце щеплення на 3-5см. Троянда загине, якщо загине щеплення. Це стосується прищеплених троянд.

2. При посадці обов’язково гарненько полийте і утрамбуйте землю біля кореневої системи для того, щоб не було порожнеч. Інакше, коли троянда починає рости, її маленьким корінцях нема за що чіплятися.

3. Багато видань радять виконувати осінню обрізку перед зимівлею троянд. Але краще не обрізати троянди восени. Цим ми позбавляємо троянду поживних речовин, які вона накопичила, готуючись до зимівлі. А навесні обрізаємо всі підсохлі, підмерзлі пагони до живої бруньки. При весняному обрізуванні чайно-гібридні троянди обрізаємо на 10 см від рівня ґрунту. Обрізаємо дуже тонкі і товсті пагони – це стимулює зростання додаткових із щеплення.

4. Поливаємо троянди дуже рясно, але рідко.

5. В середині літа припиняємо вносити добрива. У серпні остання підкормка фосфорним добривом, для того щоб троянда підготувалася до зимівлі.

6. На зиму листя у троянд не обрізаємо. Вона сама знає, до якого часу їй потрібне листя. Поки їй необхідне живлення, троянда набирає поживні речовини і тримає листя. Скине вона його сама, коли поживні речовини стануть не потрібні.

7. На зиму кущі троянд підгортати на 20-30см, але не торфом, а землею. Інакше після відлиги і дощу це стимулює зростання, а троянда повинна спати.

8. Не зрізайте в перший рік троянду, якщо хочете, щоб в подальшому ваша квітка цвіла. Якщо і хочете зробити це, то тільки один бутон і зрізайте стебло якомога вище. У перший рік коренева система ще не така сильна і, зрізавши троянду, та ще й до самого низу, ми тим самим стимулюємо зростання порослі нижче щеплення. Це означає, що троянда переродиться в шипшину, на яку вона була щеплена.

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 секретів вирощування троянд