Абітурієнти скаржаться на ЗНО з англійської мови: “діти виходили з аудиторій зі сльозами на очах”

За словами батьків, коли випускникам включили пробний запис для підтвердження якості аудіювання, звук був нормальний і абітурієнти позначили це у бланку ЗНО.

А вже при прослуховуванні запису з завданнями, чути було погано. Абітурієнти масово скаржаться на якість аудіюваня на ЗНО з англійської мови.

Абітурієнти, які вчора сдавали ЗНО з англійської мови, та їх батьки масово скаржаться на якість цьогорічного нововведення – аудіювання.

Про це вони пишуть у соцмережах.

За словами абітурієнтів, на записі було чутно дихання диктора та інші сторонні шуми, а сам текст звучав так, ніби диктор “повний рот їжі мав”.

При цьому, за словами батьків, коли випускникам включили пробний запис для підтвердження якості аудіювання, звук був нормальний і абітурієнти позначили це у бланку ЗНО.

А вже при прослуховуванні запису з завданнями, чути було погано. Батьки скаржаться, що через це діти виходили з тестування у розпачі та зі сльозами на очах.

Також абітурієнти помітили помилку в одному з завдань, коли слово “attractions” було написано з однією літерою t.

Джерело: УНІАН

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Абітурієнти скаржаться на ЗНО з англійської мови: “діти виходили з аудиторій зі сльозами на очах”