Американські морпіхи будують в Очакові командний центр для ВМС України

У місті Очаків Миколаївської області будівельні частини американських Військово-морських сил почали будівництво центру оперативного управління флотом для ВМС України.

Як повідомляє прес-служба ВМС США, роботи почалися 25 липня, до цього з початку року сторони розробляли і погодили проектну документацію і питання логістики.

Роботи ведуться в рамках програми з надання військової допомоги (Foreign Military Construction Sales, FMCS), будівництво здійснює перший мобільний будівельний батальйон морської піхоти США (NMCB 1), так звані Seabees («Морські бджоли»).

«Початок будівництва в Україні є значним досягненням для NMCB 1. Наша здатність підтримати в максимальному ступені прагнення України до Європи має стратегічне значення. Результатом стане поліпшення інфраструктури приймаючої сторони, підвищення її обороноздатності, зміцнення наших відносин і нові можливості для організації навчання », – сказав представник Seabees молодший лейтенант Джейсон Макгі.

Проект будівництва включає в себе будівництво самого центру оперативного управління, ремонтних майстерень, а також контрольно-пропускних пунктів по периметру бази.

У повідомленні говориться, що морські центри управління оперативного рівня покликані забезпечити гнучке управління ВМС у всьому діапазоні військових дій. Вони надають військовому командуванню інструменти управління флотом і забезпечують прийняття критично важливих рішень в складних ситуаціях. У складі такого центру може бути розгорнуто командний пункт, який підтримує безпосередній зв’язок з кораблями під час навчань.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Американські морпіхи будують в Очакові командний центр для ВМС України