Аваков наказав не допускати УПЦ МП до капеланства в Нацгвардії

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заборонив залучати священиків Української православної церкви Московського патріархату до капеланської служби в Національній гвардії.

Про це повідомив заступник командувача Нацгвардії у роботі з особовим складом Ярослав Сподар в інтерв’ю “Українським новинам”, оприлюдненому у четвер, пише “Україна молода

На питання журналіста чи справді заборонено залучати священиків УПЦ МП до капеланства у Нацгвардії, генерал-майор Сподар відповів: “У нас це заборонено. Вони хочуть, але у нас так не можна. Це була не тільки наша думка, а й думка Міністерства культури, Міністерства юстиції. Є відповідний наказ міністра внутрішніх справ в якому чітко зазначено: “не допускаються священики, духовні центри яких знаходяться на території країни-агресора”.

Пан Сподар також зазначив, що Національна гвардія перша серед силових структур України ввела в штат 44 військових священики (капелани).

За його словами, на даний момент згідно з трудовим договором у військових частинах Нацгвардії працюють 38 капеланів, «це священики УПЦ Київського патріархату, Української грецько-католицької церкви, Української автокефальної православної церкви».

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Аваков наказав не допускати УПЦ МП до капеланства в Нацгвардії