Бережіть душевний спокій! Ніколи ні про що не жалкуйте

10 чудових істин для Вашої гармонії

Не втручайтесь в чужі справи

Більшість з нас створює собі проблеми тим, що занадто часто втручається в чужі справи. Ми робимо це, тому що переконані, що чинимо найкращим чином, і що наша логіка єдино правильна. В результаті ми критикуємо тих, хто з нами не згіден і намагаємося направити їх на вірний шлях, тобто на наш шлях.

Такий вид нашого ставлення заперечує існування індивідуальності, отже – й існування Бога, так як він створив кожного з нас унікальними. Не існує двох людей, які б думали зовсім однаково і здійснювали одні й ті ж вчинки. Всі чоловіки та жінки роблять так, як їм підказує божественне, що живе всередині них. Бог доглядає за всіма і всім. Вам не потрібно турбуватися про інших! Піклуйтеся про себе!

Вчіться прощати та забувати

Це найефективніший спосіб досягнення душевного спокою. Ми часто носимо в собі негативні почуття до людини, яка образила нас. Ми забуваємо про те, що образа була нанесена лише одного разу, і постійно підживлюємо наше невдоволення. Все це призводить до того, що ми вічно “розчісуємо одну і ту ж рану”. Вірте в справедливість Бога та карми. Дозвольте йому судити вчинки тих, хто заподіяв Вам біль. Життя занадто коротке, щоб витрачати його на всякі дрібниці. Пробачайте і продовжуйте йти вперед.

Не шукайте суспільного визнання

У цьому світі достатньо егоїстів. Вони рідко цінують людей, не переслідуючи при цьому особистої вигоди. Більше того, ніхто не досконалий.

Тоді навіщо Ви цінуєте слова похвали такого ж смертного, як Ви? Навіщо Ви так хочете визнання? Вірте в себе. Чужі похвали не тривають довго. Виконуючи свої обов’язки, не забувайте про моральність і щирість. Решта – надайте Богу.

Забудьте про заздрість

Всі ми знаємо, як заздрість може порушити наш душевний спокій. Ви знаєте, що працювали старанніше, ніж Ваші колеги, але підвищення отримали вони, а не ви. Чи варто Вам їм заздрити? Ні.

Пам’ятайте про те, що життя кожного з нас вибудовується відповідно до карми наших минулих дій і вчинків, а також попередніх життів.

Якщо Вам судилося бути багатими, то ніщо в світі не зможе Вас зупинити. Ви нічого не доб’єтеся тим, що будете звинувачувати інших у своїх невдачах. Заздрість не приведе Вас ні до чого, крім занепокоєнь.

Хочете змінити світ – почніть з себе

Не намагайтеся самотужки змінити світ навколо Вас, заледве Вам це вдасться. Чи не краще змінитися Вам самим? І тоді навіть недружнє середовище стане для Вас приємним і гармонійним.

Миріться з тим, що неможливо змінити

Це кращий спосіб перетворити недоліки в достоїнства. Кожен день ми стикаємося з незручностями, роздратуваннями, хворобами і нещасними випадками, які знаходяться за межами нашого контролю.

Ми повинні вчитися приймати їх, кажучи собі: “Так побажав Бог. Нехай буде так”. Адже логіка Бога знаходиться за межею нашого розуміння. Вірте в це і станете більш терпимими, сильними та вольовими.

Не відкушуйте більше, ніж можете з’їсти

Найчастіше ми беремо на себе більше зобов’язань, ніж можемо виконати. Ми робимо це для задоволення свого Его. Тому співставляємо свої можливості. Вільний час намагайтеся присвячувати молитвам, самоаналізу і медитації.

Це допоможе скоротити кількість думок, які заважають Вам відчувати себе самодостатніми людьми. Чим менше думок, тим більше душевного спокою.

Регулярно займайтеся медитацією

Медитація звільняє розум від думок, що є найвищим станом душевного спокою. Якщо Ви будете медитувати по 30 хвилин кожен день, то Ви зможете зберігати стан спокою протягом решти 23 годин 30 хвилин.

Ваш розум більше не буде знаходитися в напруженні, як це було раніше. Це допоможе підвищити Вашу працездатність, і Ви будете виконувати більше роботи за меншу кількість часу.

Ніколи не дозволяйте своєму мозку байдикувати

Всі погані діяння беруть початок в мозку. Намагайтеся зайняти свій розум чимось позитивним і вартим. Заведіть собі хобі. Ви повинні вирішити для себе, що для Вас важливіше – гроші чи душевний спокій.

Ваше хобі може не приносити великі гроші, як, наприклад, робота громадського діяча, але воно буде давати Вам почуття самореалізації та успіху. Навіть, коли Ви відпочиваєте фізично, займіть себе читанням чи співом.

Не баріться і не шкодуйте

Не витрачай час на думки “Чи потрібно це робити? Або не потрібно? “. Ви можете витратити дні, тижні і навіть роки на ці непотрібні внутрішні дебати. Неможливо все розпланувати і прорахувати, так як не можна передбачити всіх майбутніх подій. Завжди пам’ятайте, що у Бога є свій власний план. Розраховуйте свій час і робіть вчинки. Якщо у Вас щось не вийде, то в цьому немає нічого страшного.

Ви завжди можете виправити свої помилки і досягнути успіху в наступний раз.

Переклад з веб-сайта: cluber.com.ua

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Бережіть душевний спокій! Ніколи ні про що не жалкуйте