Як заморозити кабачки, щоб вони були свіжі та соковиті?

Як заморозити кабачки, щоб вони не були гумовими і кашоподібними в процесі приготування, а зберегли свіжість і соковитість?

Традиційно кабачки, як і багато інших овочів, заморожують в сирому вигляді. Вважається, що так в них збережеться більше корисних речовин. Але якщо тобі не дуже подобається смак і структура сирих кабачків після розморожування, спробуй інший спосіб, як заморозити кабачки.

Як заморозити кабачки, щоб вони не були гумовими і кашоподібними в процесі приготування, а зберегли свіжість і соковитість? Відповідь дуже проста: спочатку їх потрібно всього кілька хвилин бланшувати.

Надалі взимку такі заморожені кабачки можна використовувати для приготування різноманітних овочевих рагу або супів для дорослих і дітей.

Для заморожування краще вибирати молоді кабачки світлого відтінку, а також патисони. У цих овочах води менше, ніж у цукіні, і після розморожування і приготування вони залишаються практично такими ж ніжними і м’ясистими.

Отож, як заморозити кабачки

Кабачки помий, обсуши і зріж хвостики.

Поріж кабачки невеликими кубиками розміром 1,5-2 см.

Скип’яти у каструлі воду. Кількість води має бути такою, щоб вона покривала кабачки.

Всип у киплячу воду порізані кабачки і бланшуй 3 хвилини, періодично помішуючи, щоб усі шматочки занурились у воду.

Висип кабачки в друшляк і залиш, щоб стекла вода.

Остуди кабачки і пересип їх невеликими порціями в пакети або контейнери для зберігання в морозилці. Для цього зручно використовувати вакуумні пакети або ж пластикові контейнери з кришками.

Відправляй запаковані кабачки у морозильну камеру для заморозки.

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Як заморозити кабачки, щоб вони були свіжі та соковиті?