Читай цю молитву вранці 1 раз. Сильний оберіг, закликає твого ангела-хоронителя!

В  житті кожної людини бувають різні періоди.

На жаль, іноді нам доводиться долати труднощі, з якими впоратися дуже складно. Але людині ніколи не дається більше того, що вона може витримати, що вона може подолати. І я в це вірю!

У будь-якій такій халепі не варто сумувати, слід запитати себе: «Чому в моєму житті склалася така ситуація?», «Що я повинен зрозуміти?», «Який досвід повинен отримати?», А не нарікати на долю, запитуючи «За що мені все це?”

І все-таки, як би складно не було, важливо пам’ятати, що ти не один! Адже при народженні кожна людина опиняється під захистом вищих сил. Ангел-хоронитель, який дається кожному при хрещенні, постійно оберігає і намагається захистити, допомогти. А якщо протягом життя людина робить добрі і праведні вчинки, у неї може з’явитися не один, а кілька ангелів-хоронителів.

Не так давно мій дорогий і улюблений тато потрапив до лікарні з інсультом. Я не знала що мені робити і як мені бути: відчай, страх, біль, розгубленість – це те, що я відчувала тоді. Я думала, що мені ніхто не може допомогти.

В той момент, коли мені здавалося, що сподіватися вже нема на що і на кого, одна жінка в лікарні розповіла мені про молитву, яка здатна творити чудеса. Це молитва до свого ангела-хоронителя.

Читати цю молитву потрібно щоранку по одному разу! Вже після трьох днів такої практики ти почнеш помічати, як твоє життя змінюється в кращий бік. До речі, мій тато одужав, і зараз він із задоволенням ходить на свою улюблену дачу і навіть бігає вранці!

Сильна молитва до ангела-хоронителя

Дуже часто нам доводиться боротися з проблемами, які складно вирішити самостійно. Якщо життя поставило на твоєму шляху багато труднощів, і тобі здається, що біди атакували, спробуй звернутися до свого небесного покровителя. Він обов’язково тебе почує, якщо ти зробиш це правильно.

Редакція «ОТОЖ» пропонує тобі, дорогий читачу, ознайомитися з молитвою до ангела-хоронителя. Ця молитва – дуже сильний оберіг, який захистить тебе від багатьох бід і напастей і підтримає в будь-яку важку хвилину. Головне, щоб вона була щирою!

Ангеле мій, хоронителю,
Спасителю мій, Спасителю,
Спаси мене, збережи мене.

Укрий плащаницею своєю,
Від ворогів моїх дев’ятеро по дев’яти,
Від погляду Ірода і справ Іуди,

Від хули всякої, наклепу,
Від вістря у темряві,
Від отрути в посудині, від грому і блискавки,

Від гніву і покарання,
Від звіриного шарпання,
Від льоду і вогню, від чорного дня.

А прийде мій час останній,
Ангеле мій, хоронителю мій,
Встань в головах і дай полегшу моєму відходу.

Амінь.

ПОРАДА РЕДАКЦІЇ

А ще пропоную ознайомитися з 11 ознаками того, що тебе відвідує ангел-хоронитель! Раніше ти не особливо звертав на це увагу, чи не так? Але ж часом нам так важливо і варто знати, що ми не одні і поруч є хтось, хто захищає і оберігає нас.

Ця сильна молитва захистить тебе від бід і будь-яких неприємностей в житті. Тепер ти знаєш, що для цього достатньо просто попросити ангела-хоронителя.

Нехай вищі сили оберігають твій дім від поганих людей! Обов’язково розкажи про цю молитву своїм друзям, можливо, хтось із них зараз дуже потребує підтримки.

Будь здоровий, щасливий і старайся радіти, адже кожен день по-своєму прекрасний!

Джерело: ОТОЖ

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Читай цю молитву вранці 1 раз. Сильний оберіг, закликає твого ангела-хоронителя!