ДТП у Харкові: повторний аналіз показав наявність опіатів в організмі дівчини-водія

Під час засідання щодо обрання запобіжного заходу підозрюваній у харківській ДТП із 5 загиблими Олені Зайцевій сторона обвинувачення повідомила, у її сечі виявили опіати

Про це повідомляє Еспресо.TV.

“Згідно з висновком щодо результатів медичного огляду у Зайцевої встановлений факт вживання опіатів”, – повідомила сторона обвинувачення.

Зазначимо, на уточнююче запитання прокурора, чи вживали Зайцева будь-які медикаменти в день аварії, обвинувачена у трагедії відповіла, що ні.

Адвокат припускає, що опіати могли бути виявлені в сечі Зайцевої через те, що обвинувачена після ДТП вживала заспокійливі.

Довідка:

Опіати – це наркотичні алкалоїди опіуму. Опіатні наркотики загальмовують діяльність нервової системи. Часто вводяться внутрішньовенно, але можливі і інші способи. Всі природні наркотичні речовини опійної групи виготовляються з маку.

Найвідоміші опіати – макова соломка, героїн, метадон та кодеїн. Останній зазвичай зустрічається у складі офіційних таблеток від кашлю і головного болю.

Загальні властивості опіатних наркотиків: викликають стан ейфорії, спокою, незвичайну сонливість.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

ДТП у Харкові: повторний аналіз показав наявність опіатів в організмі дівчини-водія