Глазур для паски на Великдень, яка не обсипається

Покроковий рецепт білкової глазурі і кілька хитрощів, щоб вона блищала і не обсипалася, читайте в матеріалі.

Необхідні інгредієнти для білкової глазурі:

  • яєчні білки – 2 шт.;
  • цукор – 100 г;
  • дрібка солі;
  • склянка води;
  • лимонний сік.

Спосіб приготування:

  1. Зваріть сироп з цукру і води.
  2. Охолодіть білки і збийте їх в піну.
  3. Дуже повільно влийте в білки гарячий сироп, збиваючи їх в цей час.
  4. Продовжуйте збивати білки, поки сироп не охолоне.

Розкриємо маленький секрет: щоб глазур заблищала, на фінальному етапі приготування додайте в неї чайну ложку лимонного соку.

Втім, його можна додати і в самому початку. При такому способі приготування білки і лимонний сік для білкової помадки для паски збиваємо в міксері. Продовжуючи збивати далі виделкою, вводимо цукрову пудру, поки не вийде густа маса. Покривати цієї глазур’ю паски треба відразу після її приготування.

Глазур необхідно наносити на гарячу паску, щоб вона «взялася».

Одну частину глазурі можна використовувати як основу. А другу – зафарбувати і використовувати як прикрасу. Також для різнокольорової глазурі рекомендують додавати в теплу воду кілька ложок варення, а також харчові барвники і спеції.

Також для фіксації глазурі використовують желатин. Його додають на початку приготування. Одну чайну ложку швидкорозчинного желатину слід залити двома столовими ложками холодної води і залишити на 5 хвилин. Після того, як желатин настоїться, його необхідно додати в гарячий сироп (крок 1). Подальші дії залишаються незмінними.

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Глазур для паски на Великдень, яка не обсипається