Якщо сім’я найме няню для догляду за своєю дитиною, держава компенсуватиме їй близько 1500 грн на місяць

В Україні родинам з малюками виплачуватимуть компенсацію за послуги нянь. Нововведення запровадять уже з січня 2019 року.

Про це на засіданні уряду повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, пише “24 канал“.

За його словами, мета такого проекту – підтримати батьків і дати їм можливість у перші роки після народження дитини піти працювати.

Ми вводимо таке поняття як муніципальна няня. Вони будуть працювати з 1 січня. Але у вересні це віднайде своє відображення у проекті бюджету на 2019 рік,– розповів Гройсман.

Тож з 2019 року, якщо сім’я найматиме няню для догляду за своєю дитиною, держава компенсуватиме їй близько 1500 грн на місяць.

Цей проект, розроблений з органами місцевого самоврядування, покликаний збільшити народжуваність в Україні. “Українців повинно бути більше. Але українців повинно бути більше щасливими”, – зазначив голова уряду.

Серед іншого, в рамках програми стимулювання народжуваності уряд має амбітні наміри ліквідувати черги в дитячі садочки.

Гройсман також анонсував введення нової традиції з 1 вересня 2018 року. Відтепер кожна родина, у якої народилося немовля, отримуватиме від держави спеціальний “бейбі-бокс” зі всім необхідним для перших етапів життя з малюком.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Якщо сім’я найме няню для догляду за своєю дитиною, держава компенсуватиме їй близько 1500 грн на місяць