Збірна України з підводного плавання здобула 26 нагород на ЧЄ

Українська збірна з підводного плавання здобула 26 медалей на чемпіонаті Європи, який відбувався у польському Вроцлаві з другого по дев’яте липня. Про це повідомляють у прес-службі Міністерства молоді та спорту України.

Зазначається, що на чемпіонаті взяли участь близько 200 спортсменів із 20 країн. А українські плавці виграли 26 нагород, із яких 21 в особистому заліку та п’ять – в естафетах.

Визначним цей турнір став для Ірини Пікінер, Анастасії Антоняк, Катерини Дєлової, Євгенії Олєйнікової та Дениса Грубнікова. Їм вдалося здобути медалі вищого ґатунку в різних видах програм.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: