Європарламент заборонив продаж одноразового посуду

Стало відомо, що Європарламент прийняв рішення заборонити продаж одноразового пластику. Таким чином, у Європі вирішили зменшити кількість пластикового сміття, що забруднює океани і пляжі, інформує Ukr.Media.

Європарламент проголосував за заборону продажу одноразового пластику, ватних паличок і пластикових соломинок. За даними The Guardian, заборона набуде чинності до 2021 року. Крім одноразового пластику, під заборону потраплять одноразові стаканчики з полістиролу, які згодом розкладаються на мікропластик.

Тепер Європарламент має у листопаді вступити в переговори з Єврокомісією та Радою ЄС щодо проекту відповідної директиви ЄС. Країни-члени Європейського Союзу повинні зменшити експлуатацію одноразових пластикових контейнерів для їжі і кришечок для гарячих напоїв. До 2025 року пластикові пляшки повинні виготовлятися на 25% з перероблених матеріалів, а до 2029 року – на 90% з перероблених матеріалів.

Законопроект також збільшує квоти розділення сміття. До 2025 року щонайменше 77% пластикових пляшок має бути утилізовано разом з пластиковим сміттям, до 2030 року цей показник зросте до 90%.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Європарламент заборонив продаж одноразового посуду