Йод і молоко позбавили мої троянди від попелиці

Попелиця, мабуть, найогидніший і живучий шкідник, який може оселитися у вашому саду. Начебто ось, розправилися з нею, і в саду краса.

Але через тиждень, попелиця ніби нікуди й не зникала. Все так само сидить на листі троянд і чагарників, і псує зовнішній вигляд рослин. 

Я знайшла і попелиці управу. Для боротьби з нею вам знадобляться: розпилювач або 2-літрова пляшка, шприц, 100 мл молока і баночка йоду. В розпилювач наберіть 1 л води.

У шприц наберіть пів баночки йоду, вилийте його в 100 мл молока і перемішайте. Молоко виходить красивого жовтуватого кольору.

Йодоване молоко вилийте в розпилювач, де у вас вже є 1 л води. Збовтайте і можна обприскувати троянди і рослини, уражені попелицею.

Такий склад не тільки бореться з попелицею, але ще і є профілактикою проти грибних захворювань (фітофтори, борошнистої роси). Цей рецепт не один рік перевірений на моїй ділянці. Цим же складом я лікую фітофтори на томатах і мої помідори позбавлені такої напасті.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Йод і молоко позбавили мої троянди від попелиці