Кабмін ліквідував держконцерн “Антонов”

Кабмін утворив комісію з ліквідації концерну, пише РБК – Україна.

Кабінет міністрів України ліквідував державний авіабудівний концерн “Антонов”. Про це свідчить відповідна постанова уряду від 19 липня 2017 року № 546.

“Ліквідувати державний авіабудівний концерн “Антонов”. Утворити комісію з ліквідації концерну у складі згідно з додатком”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, головою зазначеної комісії призначено заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Юрія Бровченка, який має забезпечити здійснення заходів, пов’язаних з ліквідацією концерну, та подання у двомісячний строк вимог кредиторами, а також подати у тримісячний строк Кабміну ліквідаційний баланс концерну.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ДП “Антонов” запропонувало Сполученим Штатам Америки (США) спільний розвиток військово-транспортного літака Ан-77. “Антонов” надав пропозицію по спільному розвитку програми Ан-77 – модернізованого варіанту середнього військово-транспортного літака короткого зльоту і посадки. Він може зайняти нішу між С-130 з платним навантаженням до 21 тонн та С-17 – до 76 тонн.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Кабмін ліквідував держконцерн “Антонов”