Хочеться, щоб дівчатка, які прочитають мою історію, не повторювали моїх помилок

Історію, яку я хочу написати, цікава, але не багато довга. Спробую описати все коротко, але наскільки коротко вийде не знаю, просто хочеться, щоб дівчатка, які прочитають мою історію, не повторювали моїх помилок і тих гріхів, які я накоїла.

Я народилася і виросла в селі, скажімо так, моя доля була вирішена ще до мого народження. У чоловіки мені був призначений Федя Краснощоков, син батькового друга. Він був старший за мене на 2 роки, наші батьки виросли в одному селі, разом вчилися, разом служили, та й одружилися на подружках не розлий вода з різницею в два місяці.

Тільки у Краснощокова народився Федір, а у моїх батьків старший брат Сашко, а через два роки я – ось мене відразу і засватали. Батьки планували зіграти весілля одразу після закінчення мною школи.

Мама говорила: «Нічого Надюша, вийдеш заміж за Федю, народиш діток, Федька з мізками і руками, підніме сім’ю, а ти, якщо що підеш на пошту в допомогу Степановичу, так, з нудьги».

І правду, Федір в свої 20 років, встиг уже збудувати будинок, доробити ремонт, він був різнобічно розвинений: якщо хлопці в його віці бігали на танці та дівок по кущах таскали, він навчався в технікумі, вечорами підробляв, а у вихідні дні він добудовував будинок, та клопотав по господарству.

Але планам батьків не судилося здійснитися. У травні Федора забрали в армію, проводжали всім селом, було ввечері, ось тільки батьки переймалися, що ж буде. Найбільше страждала і переживала моя мама, так як вона знала, що за ці 2 роки може статися все що завгодно, а знаючи мій запальний характер, то я можу і не дочекатися Федора з армії.

Весь тиждень моя мама, голосячи, допомагаючи готуватися до проводів. Навіть на проводи нас посадили поруч. Під час проводів Федір запропонував відійти, він взяв мене за руки і запитав: «Надійка, мила, скажи тільки чесно – ти мене дочекаєшся? Ти будеш писати? »Я промовчала, тільки знизала плечима. Далі розповідати не має сенсу.

Скажу тільки, що в цю ніч ми стали близькі і хоча Федір став у мене першим чоловіком, до нього я нічого не відчувала. Пішовши в армію, він мені писав. Перший рік я стабільно відповідала на його листи, але на другий рік я вирішила їхати в місто, вчитися на журналіста.

Мама була шокована, вона всіляко мене відмовляла, а я, начитавшись різних журналів і газет, благо в селі їх було багато, реально думала, що стану відомою журналісткою.

«Ось побачите», кричала я їм всім, «я буду їздити по закордонах, а не сидіти в нашому селі». Мама опустила руки і я поїхала. Природно без підготовки та ще з сільським говором я не вступила.

Проте я познайомилася з міським хлопцем. Він мав славу такого собі «Казанови», посміхнувся – і я попливла. Звичайно, зараз я розумію, що обвести сільську дівчину навколо пальця не склало великих зусиль. Додому я не повернулася, залишилася жити у Жені (так звуть мого Казанову).

Я вже бачила перспективи стати його дружиною, жити в місті в його трійці, народити діточок, в загальному, була закохана по вуха. Але наш роман закінчився швидко, так як і почався, без істерик. Він сказав, що любов закінчилася, я зібрала речі і пішла. Місяць жила у подружки.

Потім брат написав, що Федір повернувся, питав про тебе. І я вирішила їхати додому:  не вийде з Федьком так хоч з рідними буду. Не вийшло з мене великого журналіста – і не треба, зате жива і здорова. Хоча здорова? Останнім часом зі мною щось не так, треба  сходити до лікаря.

«О-о-о-о, дівчино, вам не до мене», зацікавлене сказав терапевт, «вам до гінеколога в сусідній кабінет». Світ звалився: вагітність, аборт робити пізно, та й я не хотіла, вже сильно любила Женю.

Так що здорова і вагітна я повернулася додому. Звичайно, вдома я нікому нічого не сказала, боялася, думала, що поки не видно, щось придумаю.

Але все вийшло само собою: після приїзду, через тиждень, Федір запросив подивитися свій ремонт – і я залишилася у нього. Через місяць ми зіграли весілля, всі ходили і дивувалися, чому у мене так швидко росте животик, а Федір говорив: «Богатир зростає, пацан буде по-любому».

Народжувати я вирішила в місті там і породіль багато, та й підкупити лікарів легше, щоб сказали, що дитина не доношена. Напередодні 8 березня в мене народився синочок. Важко було, звичайно, показувати малюка вагою 3 800 і зростом 56 см і видавати його за недоношеного семимісячного хлопчика, але все вийшло.
Іванко ріс гарним хлопчиком, Федір може і любив його, але не показував цього. Мені так здавалося, звичайно, тоді. Він працював, почав займатися з одним фермерством, приїжджав за північ, цілував Іванка в щічку і мене в губи – і на бічну. Не буду брехати, я була рада, так як близькість з Федором для мене була на подобу каторги, але піти від нього я не могла – куди і за які гроші я буду піднімати Ваню?
Ще одна моторошна думка мене переслідувала: що якщо Федір захоче ще одну дитину? Ні, я не боялася народжувати, я боялася, що якщо відкриється правда про народження синочка, то він буде більше природно любити свою дитину, а не мого сина. Та й як він відреагує, що він 5 років виховував і годував чужого малюка?

Влітку ми поїхали на море. Свіже повітря, відпочинок, безтурботність, зробили свою справу – я завагітніла. Про народження дитини навіть мови не йшло, чоловік, природно не знав, знала тільки Ритка (подружка з міста), яка і підказала «прикол» з гарячою ванною і молоком. Я зробила сама собі викидень, все пройшло добре, без наслідків. Теж не буду довго розпинатися, але за наступні 7 років я зробила ще 3 аборти. Природно, Федір про них не знав, він постійно натякав, що син уже великий і можна ще одного малюка, але я тиснула плечима і мовчала. А потім пішла і поставила спіраль, від гріха подалі.

Ну не хотіла я ще дітей, я боялася за Ванюшу. Але одного разу випадок розставив все по своїх місцях. Ваня катався на велосипеді, за селом, біля кар’єру. Невдалий поворот – і мій хлопчик впав у занедбану шахту, залізна перекладина пробила тіло наскрізь. Поки друзі кликали на допомогу, поки їхала швидка, я думала, зійду з розуму. Я кричала, як скажена, це був кінець світу.

Федя примчав з ферми зі швидкістю світла, з мужиками і фельдшером витягли його з ями, благо вона була неглибока. Швидка не могла під’їхати і Федя ніс мого бідного хлопчика на руках, весь в крові.

Я бігла поруч, я бачила як з очей Феді ллються сльози. Тоді я побачила зовсім іншого чоловіка, іншого батька. Швидка привезла нас в міську хірургію, хлопчика – в операційну, а нас з Федьою – брати кров, вже дуже багато дитина її втратила. І ось тут мій обман розкрився.

Виявилося, що у Івана група крові його батька, тобто Жені, а у нас Федей зовсім інша. Лікар запросив нас в кабінет і почав розмову: «Чому ви не сказали, що дитина усиновлена?» Федір дивився переляканими очима, а лікар продовжував розповідати, що стан критичний і якщо протягом доби не зробити пряме переливання, то він може загинути, тим більше у нього рідкісна група крові, наша лікарня не готова. Федір опустив голову, а я вирішила, що ось він момент істини і я сказала:

«Я мати, а батько у нього інший, прости Федір». Я побачила як Федя почервонів, потім зблід. Ми вийшли з кабінету, я опустилася на підлогу і розплакалася – я втрачу свого хлопчика. Я молилася, поки Федір виходив курити.

Я грішним ділом подумала, що він поїхав, кинув нас і поїхав, але він повернувся, підійшов і запитав. «Ти пам’ятаєш батька Вані? Де він живе? »Я сиділа і не могла нічого зрозуміти, тільки схлипувала і ковтала сльози, а Федір схопив мене за руки і як закричить:

«Дура, чого ти мовчиш, ти розумієш, що наш син може померти ?! Мій син вмирає, не мовчи ти чуєш мене !!! »Я розповіла, все що пам’ятала. Федя через якихось друзів знайшов Женю (до речі, той став хорошим журналістом). Коли він йшов робити переливання, він попросив, щоб про його сина не дізналася його дружина, на що Федір сказав:

«Шановний, нам від Вас нічого не треба, крім того, щоб врятувати нашого сина. Давайте надамо один одному ці послуги ». Іванка ми врятували, Женю з того вечора я не бачила. Слава Богу, син не став інвалідом, але на велосипеді боїться кататися. А я після цього випадку, закохалася в свого чоловіка, за яким заміжня вже 13 років. Закохалася як в перший раз.

Але після Федір сказав, що він знав, що Іванко не його син, але не той батько хто зачав, а той хто виховав, і що ніколи він не кинув би ні мене, ні тим більше свого синочка.

Я вирішила, що Федя заслуговує на свою дитину, рідну, але тут мені відгукнулися мої аборти: 4 роки безуспішних спроб зачати, походів по лікарях. Ми вже зневірилися, і тут Федя запропонував взяти дитинку з дитбудинку. Так в нашій родині з’явилася крихітна піврічна дівчинка Лізонька. Федір в ній душі ні чув, я теж натішитися не могла днем, а вночі мене душили сльози, що я погубила стільки своїх дітей, а тепер виховуємо чужу. А може це моє каяття за мої аборти? І я змирилася, полюбила Лізу.

Коли маленькій було 2 рочки, зі мною почало коїтися щось не те. Я грішним ділом подумала, що вже старію, клімакс, але про всяк випадок купила тест – і про Боже, дві смужки. Федір не знав, як радіти, а я боялася, як ми з трьома дітьми.

Федя сказав, що Ванька вже майже жених, тим більше ми скоро переїжджаємо, так як він хотів зробити нам сюрприз і купив квартиру більшу, в місті, в самому центрі. Квартира виявилася великою, просто величезною, там і народилася донечка Вірочка. Цього року Ліза йде в школу, в перший клас, Вірочці 4 роки, вони хоч не рідні сестрички, але починають бути схожими одна на одну, як рідні. Іванко вчитися в медичному, рік тому одружився і пішов на квартиру.

Лера (дружина Вані) хороша дівчинка, працює менеджером в солідній фірмі. Начебто все добре, чоловік працює, приносить гроші. Ми ні в чому не потребуємо, з дітьми теж все добре. Будинок – повна чаша, я красива (для свого віку), успішна … Але ночами мені все частіше почали снитися мої вбиті дітки. І Женя, заради якого я мало не погубила своє життя.

Любі дівчата, прочитавши цю сповідь і задумайтеся, може той чоловік, який поруч з вами, який не проявляє великих емоцій і завзяття, і є доля? А зовсім не той піжон, який замилює очі молодим дурочкам.

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Хочеться, щоб дівчатка, які прочитають мою історію, не повторювали моїх помилок