Холодна Паска, травень без заморозків — синоптик здивував погодою на весну

Весна буде з коливаннями температур. Тепла погода чергуватиметься з похолоданням. Лише в кінці квітня по-справжньому потепліє.

Народний синоптик Леонід Горбаль спрогнозував погоду на усі місяці весни.

“З 11-12 березня вже буде плюсова температура – до 11 градусів вдень. З 20-22 березня слід очікувати чергову хвилю похолодання. Вночі температура знизиться до 2-3 градусів морозу. Після 23 березня очікуємо стійкіше потепління. Вночі вперше буде тепло – 6-7 градусів вище нуля. Вдень прогріється до 12 градусів”, – говорить Gazeta.ua Леонід Горбаль.

У перші дні квітня знову похолодає. Буде сиро і вітряно. На 1-2 квітня очікують дощ зі снігом.

“Аж до самої Пасхи буде сиро, холодно. Йтимуть дощі. Великдень буде холодним. Всього 7-9 градусів тепла. А вже далі температура підніметься до 17 градусів тепла вдень, в вночі прогріється до 13. Втім, майже увесь квітень буде прохолодним. Такого не буде, як 2012 року, коли з початку місяця наступила весна і з ходу прийшло літо, – говорить синоптик. – Десь 20 квітня — ще одна хвиля похолодання. Лише з 24-25 квітня знову добре потепліє”, – каже синоптик.

Народний синоптик прогнозує похолодання і на початок травня.

“Перший тиждень травня — максимум до 16 градусів тепла. Після 9 травня — різке тепло. Вдень до 27 градусів. Така погода буде 10 днів. Лише 27-29 травня задощить і похолодає”, – підкреслює Леонід Горбаль.

Заморозків у травні не буде. Хіба лише в квітні. Садівникам не радить висаджувати розсаду в перші дні травня. Лише після 9 травня.

“4-5 травня пройде сильна буря. Хто ризикне висадити, то сильний поривчастий вітер і дощ приб’є до землі рослини і поламає їх. Але рік буде врожайним. 2018 – рік Венери. Він супроводжується хорошим збільшенням рівня води у річках. У народі кажуть: “Молись на пізню весну. Не тішся ранньому теплу. Воно обмане”. Єдине, чого маємо боятися, то це паводку. Він може бути сильним через дощ і різке танення снігу”, – зауважує синоптик.

Коментарів: 1
  1. сергій

    :lol:

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Холодна Паска, травень без заморозків — синоптик здивував погодою на весну