Коболєв порадив україцям знизити температуру в квартирах

Голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв пропонує українцям знизити температуру в приміщеннях на один-два градуси для того, щоб уникнути кризової ситуації в енергетиці.

Про це Коболєв сказав в ефірі одного з українських телеканалів, пише Gazeta.ua.

“Газу в нас достатньо, у нас велика “підземка” (запаси в підземних сховищах газу). Проблема, яка у нас виникає, полягає в тому, що через падіння тиску на вході в систему нам дуже важко підтримувати і транзит, і внутрішнє споживання. Система зараз працює на максимальному рівні навантаження.

Про що ми б пропонували подумати споживачам, – це їхня добра воля, але щоб не дати Путіну реалізувати свій план газового шантажу, є дуже простий захід – на один градус зменшити температуру вдень і на два – вночі, а підприємствам протягом двох вихідних днів не обігрівати приміщення”, – сказав Коболєв.

Він зазначив, що ці заходи незначно вплинуть на комфорт або продуктивний процес, але дозволять скоротити добове споживання на 8-10%. “Цього буде достатньо, щоб повернути режим системи у комфортний і спокійний.

Зараз цей режим коштує нам не тільки навантаження працівників, а й додаткових втрат газу, які також будуть передані “Газпрому” для оплати, але, з точки зору уникнення кризової ситуації і з точки зору нас, як споживачів, які вміють себе контролювати, – це був би дуже корисний захід для всієї країни”, – зазначив голова “Нафтогазу”.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Коболєв порадив україцям знизити температуру в квартирах