Компанія зі США інвестує $100 млн у видобуток українського золота

Американська компанія Avellana Gold розробила проект з видобутку золотої і золотої-поліметалічної руди в Закарпатській області. У проект планують інвестувати близько 100 мільйонів доларів.

Про це пише ОБОЗРЕВАТЕЛЬ з посиланням на Деожгеокадастр.

Компанія має намір розробити нову інфраструктуру і стратегію розвитку Мужіївського родовища з використанням сучасного обладнання. Стара інфраструктура цього родовища обмежувала можливості рудника – обсяг видобутку досягав 120 тис. тонн на рік.

“На сьогоднішній день ми повністю усвідомлюємо геологічні та операційні ризики проекту, високі вимоги місцевих громад по екологічності проекту, а також фактичну неможливість залучення довгострокового боргового капіталу в країну з пред-дефолтним рейтингом. Ми це розуміємо, тому від держави хотіли б отримати тільки 2 гарантії. Першу: сигнал, країні дійсно необхідний великий проект з видобутку і збагачення поліметалічних руд і, другу – гарантію того, що ліцензійні умови та регуляторні правила в сфері надрокористування будуть стабільними під час реалізації проекту”, – прокоментував американський інвестор Браєн Севідж.

Компанія Avellana Gold планує отримати річний обсяг видобутку 500 тис. тонн. Найближчим часом організація зосередиться тільки на цьому напрямку.

Avellana Gold – це окремий напрямок групи інвесторів, які займаються проектами з видобутку корисних копалин на пострадянському просторі.

Українське представництво компанії очолює Микола Гожик, який раніше був головним інженером ТОВ “Закарпатполіметали”, директором ТОВ “Сауляк”.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Компанія зі США інвестує $100 млн у видобуток українського золота