Кондиціонерів немає, але ви тримайтеся, – Укрзалізниця

Тільки 38% пасажирських вагонів “Укрзалізниці” обладнані кондиціонерами.

Тож тим, хто найближчим часом збирається подорожувати потягами, слід взяти з собою побільше ліків та води, а також звертатися до провідника у разі погіршення самопочуття.

Про це повідомила прес-служба “УЗ”, інформує znaj.ua.

Усього цього літа задіяні 3100  пасажирських вагонів, з яких лише 1168 мають систему кондиціювання повітря. І то це щастя є лише у купейних вагонах, а от у плацкартних така розкіш не передбачена навіть ще на етапі конструювання.

У відомстві пояснили, що подібна ситуація склалася через те, що понад 25 років з держбюджету не виділялися гроші на ремонт та оновлення залізничного рухомого складу для перевезень пасажирів у поїздах далекого прямування і місцевого сполучення. В “УЗ” прямо наголосили на невиконанні державою статті 10 Закону України “Про залізничний транспорт”.

За чверть століття “Укрзалізниця” за власний кошт придбала 583 вагони.

“Робота по оновленню парку почалася з кінця минулого року і триває зараз. Цього року ПАТ” Укрзалізниця “оновить парк пасажирських вагонів на 203 одиниці. З них буде закуплено 50 нових вагонів і 153 одиниці – модернізовано капітально-відновлювальним ремонтом. Причому все модернізовані і придбані вагони вже обладнані системами кондиціонування повітря”, – запевнили на підприємстві.

А поки що пасажирів попередили про можливі затримки потягів через обмеження швидкості внаслідок перегріву шляхів. З початку серпня їх було вже близько 350.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Кондиціонерів немає, але ви тримайтеся, – Укрзалізниця