Киянка втратила трикімнатну квартиру через “безвідсотковий” кредит (фото)

74-річна Любов Ігорівна вже тиждень живе в під’їзді власного будинку на вул. Миколи Ушакова в Києві

Пенсіонерка втратила доступу до своєї квартири через те, що взяла «безвідсотковий» кредит по оголошенню.

Поки тепло, жінка має можливість ночувати в наметі у дворі, який їй допомогли поставити сусіди. Також вона вранці підробляє, виконуючи обов’язки двірника. А коли похолодає, швидше за все, буде спати біля дверей своєї квартири, в якій досі прописана.

Гроші у недобросовісних кредиторів за словами жінки, вона взяла на ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення) для дружини сина Сергія. Однак повернути позичальникам потрібно було суму значно більшу. Документально довести свої слова про те, що “відсотки” “додали” до тіла кредиту, ні Сергій, ні Любов Ігорівна не можуть. І умови суворі – до 26 квітня всю позичену суму потрібно було віддати.

Кредитори, за розповідями виселеної пенсіонерки та її сина, додали до документу неіснуючі раніше правила, за якими в разі несплати боргу квартира повинна переходити в їх власність.

Крім того, обдурена жінка стверджує, що кредитори навмисне не хотіли брати гроші, які Любов Ігорівна їм намагалася повернути в термін.

У квартирі зараз живе якийсь Олексій, який виконує роль «охоронця». Його там залишили кредитори. Відчиняти двері ні журналістам, ні поліції він немає наміру. А правоохоронці нічого зробити не можуть, так як нотаріус, керуючись документами, право власності на квартиру передав кредитору.

В результаті жінка знову залишається ночувати в наметі, а її син, який запрошує мати їхати жити до себе за місто, відправляється додому до недавно новонародженої дочки. Однак пенсіонерка відмовляється їхати, так як боїться, що з її будинку винесуть всі її речі.

Джерело: Politeka

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Киянка втратила трикімнатну квартиру через “безвідсотковий” кредит (фото)