Російський актор-боєць АТО заявив про “культурний геноцид” в Україні

В Україні спостерігається справжній культурний геноцид, якому всіляко сприяють телебачення і вершки вітчизняного шоу-бізнесу. З цієї ж причини країна забуває справжніх артистів і цінних діячів культури.

Такою думкою в інтерв’ю з “Обозревателем” поділився російський актор Анатолій Пашинін, в минулому активний волонтер, а сьогодні боєць Української Добровольчої Армії в зоні АТО.

“Що таке вишиванка? Це символ душі. У Росії тільки косовороточка дозволялася, а в українців подивіться: манжети, внизу розшито, тут і калина, і малина, прям фруктовий натюрморт. Караваджо б заплакав, якби побачив вишиванку”, – зазначив він.

“У нас же цей символ української душі чіпляють на пам’ятник Леніна. У Запоріжжі цю гидоту прикрашають… Як вони тільки не намагалися, ці чиновники запорізькі, залишити його стояти. В результаті одна біла ганчірка була, бридко виглядало. І навколо нас ходять діти, вони бачать ці речі, які тиснуть на підсвідомість”, – вказав актор.

Певними заслугами, за словами Пашиніна, відзначилися і популярні сьогодні співаки, актори та коміки.

“Діти дивляться як співаки, які знімали штани перед окупантами і вибачалися за те, що українці такі ось-сякі. Коли ці клоуни, парад патологій, таку гидоту несли про Україну, і робили це за кордоном (прожарті “95 Кварталу” про Україну – “актрису фільму для дорослих” – ред). І це так бридко, при цьому вони отримують купу грошей на виробництво свого г*внофільма, сміють називати себе акторами”, – продовжив він.

Все це, додав артист, схоже на геноцид української культури.

“І це все вливається, віщається 24 години на добу. Це якийсь геноцид культурний. Діти бачать обличчя зрадників, які оцінюють їх там у всіляких талант-шоу. Не Ніна Митрофанівна Матвієнко, не чудовий, рідкісний, унікальний актор Олексій Горбунов… Ні”, – обурився Пашинін.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Російський актор-боєць АТО заявив про “культурний геноцид” в Україні