Молитва на Старий Новий рік, в якій ми можемо просити, щоб Господь благословив нас і дав нам сили на весь рік

Молитва на Старий Новий Рік

Новий Рік це такий день, з якого, врахувавши всі свої минулі помилки можна почати все з чистого аркуша і «зробити себе» в новому році, ну хоч трішечки, краще «себе минулого». І все це вийде тільки при двох складових – при твоєму твердому прагненні в цьому і благословенні Господа.

Ось тому є спеціальна молитва в день Старого Нового Року, в якій ми і просимо, щоб Господь благословив нас і дав нам сили на весь рік.

“Господи Боже, всіх видимих ​​і невидимих ​​істот Творець і Творець, що створив часи і літа, Сам благослови починається цього дня Новий Рік, який ми вважаємо від втілення Твого для нашого спасіння.

Дозволи нам провести цей рік і багато по ньому в мирі та злагоді з ближніми нашими; зміцни і розповсюдив Святу Вселенську Церкву, яку Ти Сам заснував в Єрусалимі, і рятівна жepтвою святого Тіла і пречистої Кpові oсвятив.

Світе наший  збережи і прослав; довголіття, здоров’я, достаток плодів земних і благослови повітря мені грішному рабі Твоєму, всім родинам і друзям моїм і всім благовірним християнам, як істинний наш верховний Пастир, борони, захисти і на шляху порятунку утверди, щоб ми, йдучи нею після довготривалої і благополучного життя в цім світі, досягли Царства Твого Небесного і удостоїлися вічного блаженства зі святими Твоїми. Амінь.”

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Молитва на Старий Новий рік, в якій ми можемо просити, щоб Господь благословив нас і дав нам сили на весь рік