На Буковині пopoділля підкинула дорого вбране немовля у “вікно життя”

“Вікно життя” врятувало немовля в буковинському містечку Сторожинець. До тамтешньої лікарні підкинули хлопчика, якому виповнилося лише кілька днів, ідеться в сюжеті ТСН.

До того за вісім років існування цього вікна його використали тільки один раз у 2016 році. Днями вікно спрацювало знову – черговий лікар почула сигналізацію, а в боксі побачила сплячого хлопчика. “Знайшли хлопчика у комбінезоні, досить приємної зовнішності. Ми одразу забрали дитину, бо був надзвичайний мороз, і перше що було на думці: аби не перемерзла”, – розповіла акyшер-гiнeколог Інна Довгалюк.

Поруч із немовлям були памперси, чистий одяг та записка з єдиною фразою: “Щеплення є!”. Нині хлопчик у палаті пoлогового відділення, із ним постійно чергує медсестра. “Здорова, активна дитина. Вимагає до себе уваги, любить поїсти”, – каже доглядальниця Руслана Киселиця.

Завідувач пoлoгового відділення написала в соцмережах про знайду, і місцеві жителі одразу потяглися до лікарні з одягом, памперсами та грішми. Під речі довелося навіть виділити окрему кімнату. “Він у нас зараз екіпірований по повній програмі”, – визнає Валентина Манчуленко.

Немовля вирішили похрестити просто в лікарні та назвали його Ярославом, бо таїнство відбулося в день святого князя Ярослава Мудрого. Лікарі впевнені, що на знайду чекає гарна доля, бо й попередника з “вікна життя” всиновили за лічені місяці, а в соцмережах уже є кілька звернень від потенційних батьків, готових узяти маленького хлопчика на виховання. Але медики все ще сподіваються, що рідна мати маленького Ярослава схаменеться і повернеться за сином. За законом, жінка зможе зробити це впродовж наступних двох місяців. Хлопчик чекатиме на маму в чернівецькому будинку немовляти, куди його переведуть за тиждень.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

На Буковині пopoділля підкинула дорого вбране немовля у “вікно життя”