На Львівщині заможний хлопець купив будинок багатодітній сім’ї

Добродій купив будинок сім’ї з дів’ятьма дітьми на Золочівщині. Історію про вчинок такого добродія написала у Facebook секретар Куровицької сільської ради Ірина Бундза. 

Вона розповіла, що якось в кінці робочого тижня (була п’ятниця) зайшов у сільську раду молодий чоловік, Сергій, і запропонував купити багатодітній родині Марії будинок.

“Я БУЛА ДУЖЕ ЗДИВОВАНА, ТОМУ ЩО ВСЕ ЦЕ ВИГЛЯДАЛО ЯКОСЬ НЕЗВИЧАЙНО, А НАВІТЬ НАДЗВИЧАЙНО. ВАЖКО БУЛО У ЦЕ ПОВІРИТИ”.

ІРИНА БУНДЗА

Вони домовилися, що в понеділок, близько обіду, Сергію покажуть кілька варіантів будинків, які продаються. У понеділок вій дійсно приїхав та разом з мамою великого сімейства та секретарем сільради поїхав оглядати майбутню покупку. Варіантів подивились декілька, але жоден йому не сподобався. Будинки були занедбані і потребували ремонту. Марія згадала про ще один великий, гарний будинок, проте вартість його була вдвічі вищою від попередніх – 22 тисячі доларів. На цьому вони розпрощалися.

Та через двадцять хвилин Ірині Бундзі передзвонила багатодітна мати і з сльозами радості повідомила, що Сергій вибрав все таки цей гарний, просторий будинок для неї і її дітей.

“НА МОЄ ПИТАННЯ, ЧОМУ ВІН ЦЕ РОБИТЬ ВІДПОВІВ ПРОСТО: “А ЧОМУ Б НІ, ЯКЩО Я МОЖУ ЦЕ ЗРОБИТИ?”. БЕЗ САМОЗАКОХАНОСТІ, БЕЗ ВСЯКОЇ ГОРДИНІ, БЕЗ САМОЛЮБСТВА, ВРЕШТІ-РЕШТ БЕЗ “ПОНТІВ”.

В сім’ї виховується дев’ять дітей, всі дівчата. Мати – Марія Ракус – рано стала вдовою. Другий чоловік – залишив її. Соціальні служби допомогли знайти у селі на Золочівщині закинуту хату, в якій не було вікон та дверей. Проте жінка не віддала дітей в інтернат, а продовжувала опікуватися ними та ще й волонтерити. Про героїчну мати в газеті прочитав молодий хлопець Сергій з сусіднього села. Його батьки – переселенці із Польщі, лемки. Він купив будинок, а також сплатив податки та послуги нотаріуса. Тож сьогодні Марія і її діти – власники будинку.

Інформацію про благочинність добродія підтвердив “Золочів.нет” голова Куровицької сільської ради Володимир Чорнопис.

Джерело: status quo

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

На Львівщині заможний хлопець купив будинок багатодітній сім’ї