Найпростіший еліксир для пишного цвітіння герані! У мене тепер найбільш квітучий балкон в будинку!

Найпростіший рецепт еліксиру для пишного цвітіння герані.

Про цей простий засіб мені розповіла жінка в Ботанічному саду, коли помітила, що я не можу відлипнути від герані. Я навіть не повірила, думала вони її хімікатами обробляють… Виявилося, що ні.

Ділюся тепер з вами!

Цвітіння триватиме практично цілий рік! Рослина стане міцною, сильною, практично не піддається сонячним опiкам, буде легко переносити спеку і не буде хвopіти.

Склад еліксиру дуже простий і доступний:

  • Вода – 2,7 л
  • Дріжджі – 100 гр
  • Цукор – 0,5 склянки

Приготування і застосування:

  1. У трилітрову банку залийте 2,6-2,7 л відстояної води без хлору.
  2. Розведіть в теплій воді дріжджі, після чого додайте їх в банку разом з цукром.
  3. Накрийте банку марлею і тримайте в теплі, час від часу збовтуючи вміст. Розчин буде готовий, коли закінчиться бродіння.
  4. Після цього один стакан розведіть в 10 л води і поливайте свою герань по 1 склянці, один раз в два тижні.

А ось мій результат:

Важливо ще купити хороші дріжджі. Ті, що для теста, не дуже підходять, сухі дріжджі не беріть. Найкраще йдуть ті, які беруть для самoгону.

Ось такий простий метод!

Герань, красиву квітку, яка раніше була на підвіконні в кожному будинку, сьогодні зустріти досить складно. Багатьом не подобається її специфічний запах, інші вважають за краще декоративно-листяні рослини.

Насправді мати вдома горщик з геранню дуже корисно. Ефірні масла, які виділяє листя, здатні створювати природний бар’єр для хвоpoботвoрних бaктeрій і вipусів. Догляд за геранню в домашніх умовах мінімальний.

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Найпростіший еліксир для пишного цвітіння герані! У мене тепер найбільш квітучий балкон в будинку!